„Przebudowa ul. Lipowej w miejscowości Wincentówek, Gmina Leoncin”
GMINA LEONCIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407045
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407045/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-26 08:05
- Lokalizacja
- Leoncin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cb53b4a3-8497-4ba4-918d-1886a6be80c4
- Identyfikator
- 5311666399
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407045 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Przebudowa ul. Lipowej w miejscowości Wincentówek, Gmina Leoncin”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEONCIN
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270471
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Partyzantów 3
1.4.2.) Miejscowość: Leoncin
1.4.3.) Kod pocztowy: 05-155
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.4.7.) Numer telefonu: 22 785 66 00
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@leoncin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://leoncin.bip.net.pl/?c=216
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb53b4a3-8497-4ba4-918d-1886a6be80c4
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407045
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00184772
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Przebudowa ul. Lipowej w miejscowości Wincentówek, Gmina Leoncin”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie drogi gminnej w miejscowości Wincentówek, gm. Leoncin. Zadanie dot. dz. nr ew. 52, 38/1, 36/2, 37/1, 38/5. Zadanie polega na wykonaniu robót pomiarowych przy liniowych robotach ziemnych, frezowaniu nawierzchni asfaltowych, podbudowy z kruszywa łamanego, wykonaniu nawierzchni
z mieszanki mineralno – bitumicznej, betonu asfaltowego, plantowaniu poboczy i nawierzchni
z kruszywa łamanego oraz regulacja pionowa studzienek dla urządzeń podziemnych i zaworów wodociągowych. Roboty na długości około 0,630 km.
Zadanie należy wykonać zgodnie z przedmiarem robót – Załącznik nr 9 do SWZ - Przedmiar robót oraz zapisami niniejszej SWZ.
Mapka poglądowa z przebiegiem trasy robót drogowych – Załącznik nr 10 do SWZ – Rysunek poglądowy.
3.9.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
45 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): DROG-BET MARCIN GŁUCHOWSKI
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8371705609
4.3.3.) Ulica: Gawłowska 179a
4.3.4.) Miejscowość: Sochaczew
4.3.5.) Kod pocztowy: 96-500
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 294048,72 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00283396/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-19
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 294048,72 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |