Termomodernizacja elewacji budynku mieszkalnego-wielorodzinnego przy ul. Górniczej 13-15 w Wodzisławiu Śląskim

...Domaro Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407082
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407082/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-26 08:24
Lokalizacja
Wodzisław Śląski, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-defeabd0-878b-4085-b9f4-fa9f2436dbfb
Identyfikator
6472573120
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty izolacyjneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

MARMATOR BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 0
326 584,73 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407082 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja elewacji budynku mieszkalnego-wielorodzinnego przy ul. Górniczej 13-15 w Wodzisławiu Śląskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ...Domaro Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363367073

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: dr L. Mendego 2

1.5.2.) Miejscowość: Wodzisław Śląski

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-300

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@domaro.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://domaro.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://domaro.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie budynkami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja elewacji budynku mieszkalnego-wielorodzinnego przy ul. Górniczej 13-15 w Wodzisławiu Śląskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-defeabd0-878b-4085-b9f4-fa9f2436dbfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407082

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00348912

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 366313,78 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie:
- docieplenie ścian zewnętrznych,
- docieplenie ścian cokołu,
- przełożenie rur spustowych,
- wymiana obróbek blacharskich płyt balkonowych;
- demontaż okładzin płyt balkonowych wraz z wykonaniem posadzki z płytek ceramicznych mrozoodpornych, antypoślizgowych;
- czyszczenie starych powłok malarskich wraz z uzupełnieniem elementów stalowych i malowanie balustrad,
- wymiana 2 daszków nad wejściami – z systemowych łukowych wspornikowych na systemowe jednospadowe podwieszane,
- wymiana wszystkich parapetów zewnętrznych,
- wykonanie na elewacji budynku danych adresowych nieruchomości,
- demontaż stalowych i założenie 2 nowych skrzynek gazowych oraz czyszczenie skrzynki elektrycznej,
- wymiana lamp oświetlenia zewnętrznego budynku, z zastosowaniem opraw energooszczędnych z czujnikiem zmierzchu i czujnikiem ruchu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 326584,73 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 367893,96 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 326584,73 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARMATOR BUDOWNICTWO SP. ZO.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 385910459

7.3.3) Ulica: WARSZAWSKA 40/2A

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-010

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 326584,73 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-18
2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane