ODBIÓR, TRANSPORT I UTYLIZACJA ODPADÓW MEDYCZNYCH
Szpital Powiatowy w Chmielniku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407068
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407068/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-26 08:16
- Lokalizacja
- Chmielnik, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e21ef0f3-4135-4123-a3b6-18dd11df3c18
- Identyfikator
- 6572195982
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi związane z odpadami
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407068 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
ODBIÓR, TRANSPORT I UTYLIZACJA ODPADÓW MEDYCZNYCH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Szpital Powiatowy w Chmielniku
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003680113
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Kielecka, 1-3
1.4.2.) Miejscowość: Chmielnik
1.4.3.) Kod pocztowy: 26-020
1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.4.7.) Numer telefonu: 41/354-20-17 wew. 140 lub 150
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpital-chmielnik.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-chmielnik.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e21ef0f3-4135-4123-a3b6-18dd11df3c18
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407068
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00271043
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
ODBIÓR, TRANSPORT I UTYLIZACJA ODPADÓW MEDYCZNYCH
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie „Odbiór, transport i utylizacja odpadów medycznych” na potrzeby Szpitala Powiatowego w Chmielniku, o kodach 18 01 01, 18 01 02, 18 01 03, 18 01 04, 18 01 06, 18 01 09 oraz 18 01 82 w ilościach określonych w załączniku nr 2 SWZ - formularz asortymentowo - cenowy w okresie 12 miesięcy od zawarcia umowy
3.9.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-08-01 do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): REMONDIS Medison Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6262478042
4.3.3.) Ulica: Puszkina 41
4.3.4.) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
4.3.5.) Kod pocztowy: 43-530
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 79185,60 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00401242/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 79185,60 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |