Dostawa oleju opałowego do placówek GDDKiA Oddziału w Katowicach z podziałem na części.

GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W KATOWICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407085
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407085/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 08:24
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6d300e4c-fc28-11ec-8000-d680d39e541a
Identyfikator
9542402923
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej opałowy

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407085 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa oleju opałowego do placówek GDDKiA Oddziału w Katowicach z podziałem na części.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W KATOWICACH

1.2.) Oddział zamawiającego: ODDZIAŁ W KATOWICACH

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01751157500050

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Myśliwska 5

1.4.2.) Miejscowość: Katowice

1.4.3.) Kod pocztowy: 40-017

1.4.4.) Województwo: śląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.4.7.) Numer telefonu: +48 32 2586281

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariatkatowice@gddkia.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6d300e4c-fc28-11ec-8000-d680d39e541a

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407085

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2022/SNumer publikacji: 222422-2024 Numer wydania Dz.U. S: 75/2024

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa oleju opałowego do placówek GDDKiA Oddziału w Katowicach z podziałem na części.

Umowa dla części nr 3

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Część 3. Dostawa oleju do placówki Rejonu w Wysokim Brzegu Przewidywana ilość dostawy: 120 000 litrów Miejsce dostaw objętych zamówieniem oraz pojemność zbiorników na olej opałowy: 1) Obwód Utrzymania Autostrady Kończyce w Zabrzu, 41-810 Zabrze, ul. Chudowska 1- zbiornik garaże o poj. 4000 litrów; 2) Obwód Utrzymania Autostrady Kończyce
w Zabrzu, 41-810 Zabrze, ul. Chudowska 1- zbiornik stary budynek o poj. 5000 litrów; 3) Obwód Utrzymania Autostrady Kończyce w Zabrzu, 41-810 Zabrze, ul. Chudowska 1- myjnia
o poj. 1600 litrów.

3.9.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-09

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

24 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EUROSPED PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 41-902 Bytom

4.3.3.) Ulica: ul. Dworska 6

4.3.4.) Miejscowość: Bytom

4.3.5.) Kod pocztowy: 41-902

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 584496,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/S 199-563492

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-08

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 213659,61 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy