Remont dróg

GMINA MALANÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407088
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407088/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-26 08:24
Lokalizacja
Malanów, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-37981aac-1fa7-4e58-bb7c-07746bb329c5
Identyfikator
6681857620
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie znaków drogowychPrzygotowanie terenu pod budowę

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407088 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont dróg

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA MALANÓW

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019504

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Turecka 16

1.4.2.) Miejscowość: Malanów

1.4.3.) Kod pocztowy: 62-709

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.4.7.) Numer telefonu: 632883083

1.4.8.) Numer faksu: 632883083

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@malanow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.malanow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37981aac-1fa7-4e58-bb7c-07746bb329c5

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407088

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie na usługi społeczne i inne szczególne usługi: - wartość zamówienia wyrażona w złotych jest mniejsza niż równowartość kwoty 750 000 euro, nie mniejsza jednak niż równowartość kwoty określonej w art. 359 pkt 2 ustawy

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00237674

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Remont dróg

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem Umowy jest wykonanie zadania pn. „Remont dróg”.
Remont drogi wewnętrznej w miejscowości Żdżenice, zlokalizowanej na działkach o numerach ewidencyjnych: 540/1 na odcinku o długości 380mb.
Projekt przewiduje remont polegający na:
1) Roboty przygotowawcze
- roboty pomiarowe
- roboty ziemne
- odmulanie rowów drogowych
2) Roboty nawierzchniowe
- mechaniczne czyszczenie nawierzchni drogowej
- skropienie między warstwowe emulsją asfaltową
- wyrównanie profilu
- wstępne skropienie między warstwową
- warstwa przeciwspękaniowa pod warstwę bitumiczną
- nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych
- mechaniczne czyszczenie nawierzchni drogowej
- skropienie między warstwowe kationową emulsją asfaltową
- nawierzchnia poboczy z mieszanki kamiennej
- nawierzchnia z tłucznia kamiennego
2. Remont drogi wewnętrznej w miejscowości Żdżenice, zlokalizowanej na działce o numerze ewidencyjnym 35, 48, 122 na odcinku o długości 980mb
Projekt przewiduje remont polegającą na:
1) Roboty przygotowawcze
- roboty pomiarowe
- karczowanie drzew, pni i podcięcie gałęzi
- transport dłużyc, karpina i gałęzi
2) Roboty ziemne
- roboty ziemne wykonane koparkami
- mechaniczne profilowanie równiarką
- formowanie i zagęszczanie gruntu
- zakup gruntu sypkiego żwirowego
3) Roboty konstrukcji jezdni i poboczy
- podbudowa z kruszywa łamanego
- skropienie między warstwowe kationową emulsją asfaltową
- nawierzchnia z betonu asfaltowego
- nawierzchnia poboczy z mieszanki kamiennej
4) Oznakowanie
- słupki do znaków drogowych
- pionowe znaki drogowe
- przymocowane tablic
Zamówienie należy wykonać z materiałów zakupionych i dostarczonych na własny koszt przez Wykonawcę.
a) materiały budowlane mają być zgodne z wytycznymi Zamawiającego, przedmiarem robót;
b) zakupione materiały muszą posiadać odpowiednie certyfikaty i atesty dopuszczające do stosowania zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Szczegółowy zakres i rodzaj prac przewidzianych do wykonania w ramach przedmiotu zamówienia przedstawiony został w:
a) przedmiarach robót (przedmiary robót stanowią element pomocniczy do przygotowania oferty),

3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-09-30

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6661004943

4.3.3.) Ulica: Toruńska 200

4.3.4.) Miejscowość: Koło

4.3.5.) Kod pocztowy: 62-600

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 757546,30 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00295950/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-19

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 757546,30 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane