Zakup mikrobusa 9-osobowego dostosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami w tym na wózku inwalidzkim dla Domu Pomocy Społecznej w Bożenkowie

POWIAT BYDGOSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407106
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407106/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 08:30
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-68645c63-18a9-416a-b0f6-4d7d0fc9a700
Identyfikator
5542573290
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

MinibusyPojazdy specjalneSamochody osobowePojazdy opieki socjalnejInne samochody pasażerskieUsługi ubezpieczenia towaru i usługi ubezpieczeniowe dotyczące transportuPojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407106 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup mikrobusa 9-osobowego dostosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami w tym na wózku inwalidzkim dla Domu Pomocy Społecznej w Bożenkowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIAT BYDGOSKI

1.2.) Oddział zamawiającego: STAROSTWO POWIATOWE W BYDGOSZCZY

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350620

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Juliusza Słowackiego 3

1.4.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.4.3.) Kod pocztowy: 85-008

1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.4.7.) Numer telefonu: 52-58-35-400

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat.bydgoski.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.bydgoski.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-68645c63-18a9-416a-b0f6-4d7d0fc9a700

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407106

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00305679

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

projekt współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III. Nazwa projektu: "Likwidacja barier transportowych poprzez zakup pojazdu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami dla Domu Pomocy Społecznej w Bożenkowie”

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Zakup mikrobusa 9-osobowego dostosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami w tym na wózku inwalidzkim dla Domu Pomocy Społecznej w Bożenkowie

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, nieużywanego, wolnego od wad fizycznych i prawnych mikrobusa dziewięcioosobowego przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami, w tym na wózkach inwalidzkich, wraz z kompletem dokumentów umożliwiających jego rejestrację i użytkowanie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
Realizacja zadania ma na celu zapewnienie Zamawiającemu bezpiecznego, komfortowego i w pełni przystosowanego do potrzeb osób z niepełnosprawnościami środka transportu w postaci fabrycznie nowego, wolnego od wad fizycznych i prawnych mikrobusu 9‑osobowego, umożliwiającego przewóz jednej osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim, wraz z urządzeniami umożliwiającymi wjazd i wyjazd wózka, systemem mocowania wózka oraz pełnym wyposażeniem gwarancyjno‑serwisowym i ubezpieczeniowym.

3.9.) Główny kod CPV: 34114400-3 - Minibusy

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

34114000-9 - Pojazdy specjalne

34110000-1 - Samochody osobowe

34114300-2 - Pojazdy opieki socjalnej

34115000-6 - Inne samochody pasażerskie

66514000-6 - Usługi ubezpieczenia towaru i usługi ubezpieczeniowe dotyczące transportu

34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

4 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Carrara Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9462292869

4.3.3.) Ulica: ul. Lwowska 1

4.3.4.) Miejscowość: Lublin

4.3.5.) Kod pocztowy: 20-128

4.3.6.) Województwo: lubelskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 188400 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00373746/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-03

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 188400 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Fa 2SNR/00193/2026 opłacona dnia 03.08.2026r.
2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy