Dostawa sprzętu medycznego z podziałem na 16 części

NARODOWY INSTYTUT KARDIOLOGII STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407116
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407116/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 08:33
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0293b69d-7ed6-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5250008525
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Cewniki

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407116 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa sprzętu medycznego z podziałem na 16 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: NARODOWY INSTYTUT KARDIOLOGII STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

1.2.) Oddział zamawiającego: Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000837583

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Alpejska 42

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 04-628

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@ikard.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ikard.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0293b69d-7ed6-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407116

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: DZ.U. S: 2019/2023 00691785-2023

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa sprzętu medycznego z podziałem na 16 części

Umowa dla części nr 11

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Akcesoria do usuwania elektrod

3.9.) Główny kod CPV: 33141200-2 - Cewniki

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-20

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

18 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Philips Polska Sp. z o.o.

4.3.3.) Ulica: al. Jerozolimskie 195b

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 02-222

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 297702,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/S-48-141483

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-25

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 2

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Przedłużenie umowy o 6 miesięcy

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

1. Umowa zostaje zawarta na okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy, jednakże nie dłużej niż do wyczerpania wartości ogółem, o której mowa w § 3 ust.1 niniejszej umowy.”

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Przedłużenie umowy o 6 miesięcy

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

1. Umowa zostaje zawarta na okres 30 miesięcy od daty zawarcia umowy, jednakże nie dłużej niż do wyczerpania wartości ogółem, o której mowa w § 3 ust.1 niniejszej umowy

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 275130,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy