Likwidacja zaniżeń i wymiana odcinka nawierzchni bitumicznej drogi powiatowej nr 4492P na odcinku Miłaczew - Miłaczewek
Zarząd Dróg Powiatowych w Turku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407147
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407147/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-26 08:45
- Lokalizacja
- Turek, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7a4646e2-2f24-494c-8162-3f465a8f1e37
- Identyfikator
- 6681719792
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407147 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Likwidacja zaniżeń i wymiana odcinka nawierzchni bitumicznej
drogi powiatowej nr 4492P na odcinku Miłaczew - Miłaczewek
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Turku
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311080366
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Kolska Szosa 64
1.4.2.) Miejscowość: Turek
1.4.3.) Kod pocztowy: 62-700
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.4.7.) Numer telefonu: +48 63 222 33 90
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@turek.starostwo.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdp.bip.powiat.turek.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a4646e2-2f24-494c-8162-3f465a8f1e37
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407147
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00042511
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Likwidacja zaniżeń i wymiana odcinka nawierzchni bitumicznej
drogi powiatowej nr 4492P na odcinku Miłaczew - Miłaczewek
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych:
Likwidacja zaniżeń i wymiana odcinka nawierzchni bitumicznej
drogi powiatowej nr 4492P na odcinku Miłaczew - Miłaczewek
dwa odcinki
odcinek nr 1 – 650 mb
odcinek nr 2 – 450 mb
1) roboty przygotowawcze
2) nakładka z betonu asfaltowego – konstrukcja nawierzchni jezdni
3) pobocza drogowe
4) roboty wykończeniowe
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa:
a) Kosztorys ofertowy/przedmiar robót - załącznik do SWZ (po zmianach w dniu 30.01.2026r.)
b) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych - załącznik do SWZ
c) Projektowane postanowienia umowy (projekt umowy) – załącznik do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
120 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): LUKPOL BUDOWNICTWO SP. Z O.O.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 541302127
4.3.3.) Ulica: Rożniatów 41
4.3.4.) Miejscowość: Uniejów
4.3.5.) Kod pocztowy: 99-210
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 499810,50 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00179506/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 485413,60 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |