ZAKUP SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM PRZEZNACZONEGO DO ODBIERANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH

Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407149
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407149/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 08:45
Lokalizacja
Łuków, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a75a4eb9-d560-4c28-b91c-374a9935c2bf
Identyfikator
8250003854
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy elektryczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407149 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
ZAKUP SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM PRZEZNACZONEGO DO ODBIERANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej sp. z o.o.

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 710063672

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Partyzantów 6b

1.4.2.) Miejscowość: Łuków

1.4.3.) Kod pocztowy: 21-400

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.4.7.) Numer telefonu: 25 798 22 04

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@puik.lukow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.puik.lukow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


PUIK Sp. z o.o.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a75a4eb9-d560-4c28-b91c-374a9935c2bf

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407149

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00484540

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

ZAKUP SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM PRZEZNACZONEGO DO ODBIERANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

4.4.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pojazdu ciężarowego z napędem elektrycznym przeznaczonego do zbierania odpadów komunalnych.
4.4.2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy zawartym w Tomie II SWZ.
4.4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Tomie III SWZ – opis przedmiotu
zamówienia.

3.9.) Główny kod CPV: 34144900-7 - Pojazdy elektryczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-16

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

140 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): STT Trading Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7252057463

4.3.3.) Ulica: Dowborczyków 30/34

4.3.4.) Miejscowość: Łódź

4.3.5.) Kod pocztowy: 90-019

4.3.6.) Województwo: łódzkie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 937260,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00167904/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Nie

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 0 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy