Wykonanie przebudowy ul. Storczykowej w Świętej Katarzynie wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj w podziale na zadania
Burmistrz Siechnic
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407181
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407181/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-26 08:56
- Lokalizacja
- Siechnice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-79fa822c-b4d6-46a3-90c4-7c5a1cd39696
- Identyfikator
- 9121005691
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407181 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wykonanie przebudowy ul. Storczykowej w Świętej Katarzynie wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj w podziale na zadania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Burmistrz Siechnic
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935129
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Jana Pawła II 12
1.4.2.) Miejscowość: Siechnice
1.4.3.) Kod pocztowy: 55-011
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@umsiechnice.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://siechnice.bip.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-79fa822c-b4d6-46a3-90c4-7c5a1cd39696
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407181
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00253980
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie przebudowy ul. Storczykowej w Świętej Katarzynie wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj w podziale na zadania
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy drogi gminnej ul. Storczykowej w Świętej Katarzynie wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj, w podziale na zadania:
Zadanie 1: Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy drogi gminnej ul.
Storczykowej w miejscowości Święta Katarzyna.
Zadanie 2: Pełnienie nadzoru autorskiego nad zadaniem 1 w trakcie realizacji robót
Budowlanych.
Zadanie 3: Wykonanie robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej
opracowanej przez Wykonawcę w ramach zadania 1 dla przebudowy ul. Storczykowej w Świętej
Katarzynie.
4.2. Zamówienie obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej umożliwiającej realizację przedmiotu umowy wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla ww. zadania oraz realizację robót budowlanych i uzyskanie niezbędnych uzgodnień i pozwoleń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Programie Funkcjonalno-Użytkowym.
3.9.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-25
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
14 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PLUS INWEST P. Żygadło sp.j.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992716756
4.3.3.) Ulica: Kolejowa 11A
4.3.4.) Miejscowość: Żerniki Wrocławskie
4.3.5.) Kod pocztowy: 55-010
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1400000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00347771/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zamawiający zleca wykonanie przedmiotu umowy z uwzględnieniem robót uzupełniających polegających na wykonaniu dodatkowego zjazdu na działkę nr 26/10, stanowiącą drogę wewnętrzną prywatną, których wartość ustalono na kwotę: 19 000,00 zł brutto (słownie: dziewiętnaście tysięcy złotych
00/100) zgodnie z protokołem z negocjacji z dnia 21.07.2026 r. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z załączonym protokołem i na warunkach w nim określonych”.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmianie ulega § 3 ust. 1, który otrzymuje brzmienie:
„1. Za wykonanie przedmiotu Umowy określonego w § 1 ust. 1 Umowy strony ustalają wynagrodzenie
ryczałtowe w kwocie 1 419 000,00 zł brutto (słownie złotych: jeden milion czterysta dziewiętnaście tysięcy
00/100), w tym:
1) Za Zadanie 1 wynagrodzenie ryczałtowe w wysokości: 180 000,00 zł brutto (słownie brutto: sto
osiemdziesiąt tysięcy złotych 00/100),
2) Za Zadanie 2 wynagrodzenie ryczałtowe w wysokości: 20 000,00 zł brutto (słownie brutto:
dwadzieścia tysięcy złotych 00/100),
3) Za Zadanie 3 wynagrodzenie ryczałtowe w wysokości: 1 219 000,00 zł brutto (słownie brutto:
jeden milion dwieście dziewiętnaście tysięcy złotych 00/100 ).”.
5.4.6.) Wartość zmiany: 19000,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1419000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |