„Rozwój infrastruktury turystycznej na terenie Gminy Biała Podlaska - 2 postępowanie”.
Gmina Biała Podlaska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407207
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407207/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-26 09:05
- Lokalizacja
- Biała Podlaska, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6c06988e-3e8e-4a89-a2ae-f05fc4f3498d
- Identyfikator
- 5372354777
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407207 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Rozwój infrastruktury turystycznej na terenie Gminy Biała Podlaska - 2 postępowanie”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Biała Podlaska
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237397
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Prosta 31
1.4.2.) Miejscowość: Biała Podlaska
1.4.3.) Kod pocztowy: 21-500
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.4.7.) Numer telefonu: 0
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: e.borysiuk@gmina-bialapodlaska.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gmina-bialapodlaska.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c06988e-3e8e-4a89-a2ae-f05fc4f3498d
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407207
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00403073
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Rozwój infrastruktury turystycznej na terenie Gminy Biała Podlaska - 2 postępowanie”.
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot części nr 1 zamówienia pn. „Rozwój infrastruktury turystycznej w miejscowościach Pólko i Wólka Plebańska” obejmuje w szczególności:
1) w miejscowości Pólko na terenie działek o numerach ewidencyjnych 192/2, 192/3 obręb ewidencyjny 0028 Pólko:
a) budowę miejsca na ognisko,
b) budowę pumptracka,
c) budowę placu zabaw
d) budowę utwardzonych dojść,
e) budowę monitoringu,
f) budowę ogrodzenia,
g) dostawę i montaż małej architektury,
h) zagospodarowanie terenu zielenią (nasadzenia drzew i krzewów, wykonanie trawników),
2) w miejscowości Wólka Plebańska na terenie działki o numerze ewidencyjnym 143 obręb ewidencyjny 0043 Wólka Plebańska:
a) budowę pumptracka,
b) budowę miejsca na ognisko,
c) budowa utwardzonych dojść,
d) budowę monitoringu,
e) dostawę i montaż małej architektury,
f) zagospodarowanie terenu zielenią (nasadzenia drzew i krzewów, wykonanie trawników);
3.9.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot części nr 2 zamówienia pn. „Rozwój infrastruktury turystycznej w miejscowościach Janówka, Młyniec i Styrzyniec” obejmuje w szczególności:
1) w miejscowości Janówka na terenie działki o numerze ewidencyjnym 424, obręb ewidencyjny 0012 Janówka:
a) budowę wiaty,
b) budowę placu zabaw
c) budowę utwardzonych dojść,
d) budowę monitoringu,
e) budowę ogrodzenia,
f) dostawę i montaż małej architektury,
g) zagospodarowanie terenu zielenią (nasadzenia drzew i krzewów, wykonanie trawników),
2) w miejscowości Młyniec na terenie działki o numerze ewidencyjnym 99, obręb ewidencyjny 0021 Młyniec:
a) budowę wiaty,
b) budowę placu zabaw
c) budowę utwardzonych dojść,
d) budowę monitoringu,
e) budowę ogrodzenia,
f) dostawę i montaż małej architektury,
g) zagospodarowanie terenu zielenią (nasadzenia drzew i krzewów, wykonanie trawników),
3) w miejscowości Styrzyniec na terenie działki o numerze ewidencyjnym 510, obręb ewidencyjny 0034 Styrzyniec:
a) budowę wiaty,
b) budowę miejsca na ognisko,
c) budowę placu zabaw
d) budowę utwardzonych dojść,
e) budowę monitoringu,
f) budowę oświetlenia,
g) budowę ogrodzenia,
h) dostawę i montaż małej architektury,
h) zagospodarowanie terenu zielenią (nasadzenia drzew i krzewów, wykonanie trawników).
3.9.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-09
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2025-12-194.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SIMBA GROUP Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 9462647108
4.3.4.) Miejscowość: Lublin
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1167065,82 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00484746/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 3
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność wykonania robót dodatkowych.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin wykonania i odbioru końcowego przedmiotu umowy, o którym mowa w § 1 umowy, ustala się do 30.01.2026 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Utrzymujące się niekorzystne warunki pogodowe.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin wykonania i odbioru końcowego przedmiotu umowy, o którym mowa w § 1 umowy, ustala się do 28.02.2026 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Utrzymujące się niekorzystne warunki pogodowe.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin wykonania i odbioru końcowego przedmiotu umowy, o którym mowa w § 1 umowy, ustala się do 30.04.2026 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1167065,82 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |