Dostawa artykułów chemicznych ogólnego zastosowania
32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407213
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407213/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 09:06
- Lokalizacja
- Łask, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cce45810-e12d-42ec-a7bf-211e785bd0f8
- Identyfikator
- 8310004953
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407213 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa artykułów chemicznych ogólnego zastosowania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: 32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730097572
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: 9 - go Maja 95
1.4.2.) Miejscowość: Łask
1.4.3.) Kod pocztowy: 98-100
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.4.7.) Numer telefonu: 261 554 591, 261 554 592, 261 554 593, 261 554 428
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: 32bltprz@ron.mil.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://32blt.wp.mil.pl/pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cce45810-e12d-42ec-a7bf-211e785bd0f8
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407213
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00266617
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa artykułów chemicznych ogólnego zastosowania
Umowa dla części nr 11
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
[1] Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów chemicznych różnego typu (Część 11 − Aerozol LMM 6000 czarny do metalu dla ZZLT).
[2] Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 6 b do SWZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w „Opisie przedmiotu zamówienia”.
[3] Jeżeli w dokumentach zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne nie gorsze niż artykuły wyszczególnione w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 b do SWZ.
[4] W przypadku ubiegania się o udzielenie zamówienia w części 7-14 Wykonawca wypełnia Formularz cenowy – załącznik nr 2 do SWZ w następujący sposób:
kolumna I (nr 9) − jeśli produkt posiada NSN;
kolumna J (nr 10) − jeśli posiada P/N, a w innym przypadku należy podać symbol katalogowy;
kolumna K (nr 11) powinna zawierać Cage Code lub nazwę producenta.
Wypełnienie kolumny I (nr 9) oraz kolumny K (nr 11) poprzez wpisanie NSN oraz CageCode/nazwy producenta nie jest wymagane, jednak ułatwi Zamawiającemu identyfikację asortymentu. Wówczas można bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment, w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego.
Wpisanie P/N lub symbolu katalogowego jest obligatoryjne. Niewypełnienie kolumny J (nr 10) skutkować będzie odrzuceniem oferty.
[5] Wielkości opakowań oraz ilość zamawianego asortymentu zawiera Formularz cenowy – załącznik nr 2 do SWZ.
[6] Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas składowania i transportu.
[7] Produkty chemiczne objęte zamówieniem powinny być dostarczone w oryginalnych jednostkowych opakowaniach producenta (np. puszki, tubki, butelki, itd.). Zamawiający nie dopuszcza rozdzielania/przelewania produktów do pojemników zastępczych.
[8] Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. Towar, którego identyfikacja nie będzie możliwa nie zostanie przyjęty.
[9] W dniu dostawy każdy produkt musi być przydatny do użycia przez okres stanowiący: min. 70% terminu przydatności wskazanego na opakowaniu, np. jeżeli termin przydatności do użycia określony przez producenta wynosi 12 m-cy, to Zamawiający nie przyjmie do magazynu produktów, które będą przydatne do -użycia przez okres krótszy niż 8 m-cy (12×70%≈8).
[9] Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo.
[10] Minimalny okres gwarancji jakości i rękojmi za wady towaru wynosi 24 miesiące licząc od dnia odbioru przedmiotu umowy. W przypadkach nieujętych gwarancją mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego.
[11] Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego.
[12] Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat.
[13] W dniu dostawy odbędzie się ilościowy i jakościowy odbiór produktów będących przedmiotem umowy. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ – Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia na swój koszt.
3.9.) Główny kod CPV: 24960000-1 - Różne produkty chemiczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
180 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PW MEA Aneta Wolska
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9211500477
4.3.3.) Ulica: Os. Lecha 42/52
4.3.4.) Miejscowość: Poznań
4.3.5.) Kod pocztowy: 61-294
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 3834,46 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00323176/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-17
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3834,46 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
250/FIN/2026| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy |