Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Drewnica, gmina Stegna

Gmina Stegna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407240
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407240/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-26 09:13
Lokalizacja
Stegna, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-623e8598-6353-468f-a6ed-392a241b68f5
Identyfikator
5792069687
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni ulic

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407240 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Drewnica, gmina Stegna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stegna

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747939

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Gdańska 34

1.4.2.) Miejscowość: Stegna

1.4.3.) Kod pocztowy: 82-103

1.4.4.) Województwo: pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@stegna.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stegna.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-623e8598-6353-468f-a6ed-392a241b68f5

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407240

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00188541

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Drewnica, gmina Stegna

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej wewnętrznej (dz. nr 181, 202) wraz z istniejącym zjazdem drogowym (oraz przepustem pod zjazdem) z drogi powiatowej nr 2332G (dz. nr 216/4) w miejscowości Drewnica, gmina Stegna.
Zakres robót obejmuje:
1. Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych,
1.1 Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych – 0,14 km,
2. Rozbiórka elementów dróg,
3. Roboty ziemne,
3.1 Mechaniczne wykonanie koryta na całej szerokości w gruncie,
3.2 Mechaniczne wykonanie koryta pod wykonanie chodnika,
4. Podbudowy,
4.1 Mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni drogowych oraz chodników,
4.2. Podbudowa z kruszywa naturalnego łamanego stabilizowanego mechanicznie 0-31,5,
5. Nawierzchnie,
5.1 Nawierzchnia z kostki betonowej gr 8 cm na podsypce cementowo- piaskowej,
5.2 Nawierzchnia z kostki betonowej gr 6 cm na podsypce cementowo- piaskowej,
6. Krawężniki betonowe,
7. Przepust pod zjazdem,
8. Opaska drogi/Zieleń,
8.1 Wykopanie drzew młodszych,
8.2 Sadzenie drzew wykopanych,
8.3 Ścinanie drzew piłą mechaniczną z karczowaniem pnia i korzeni – 7 szt.,
9. Inne roboty towarzyszące,
9.1 Regulacja pionowa studzienek kanalizacji sanitarnej,
9.2 Regulacja zasów wodociągowych,
9.3 Regulacja studni teletechnicznych,
9.4 Montaż znaków drogowych,
9.5 Montaż słupków do znaków drogowych,
9.6 Montaż barier ochronnych (słupy NN),
9.7 Montaż słupy ochronne typu Arota.

3.9.) Główny kod CPV: 45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

3 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PPH Mariola i Janusz Szalczewscy Społka Jawna

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5782420019

4.3.3.) Ulica: Żuławska 19

4.3.4.) Miejscowość: Kmiecin

4.3.5.) Kod pocztowy: 82-100

4.3.6.) Województwo: pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 319000,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00277711/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-05

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 319000,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane