Przygotowanie i dostawa posiłków dla dzieci z Gminnego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Starym Sączu w okresie od września 2025 r. do lipca 2026 r.
GMINNE PRZEDSZKOLE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W STARYM SĄCZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407273
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407273/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-26 09:21
- Lokalizacja
- Stary Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c3960afb-4db8-496f-9a69-f59626393318
- Identyfikator
- 7342550718
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407273 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Przygotowanie i dostawa posiłków dla dzieci z Gminnego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Starym Sączu w okresie od września 2025 r. do lipca 2026 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINNE PRZEDSZKOLE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W STARYM SĄCZU
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121422434
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Podegrodzka 2A
1.4.2.) Miejscowość: Stary Sącz
1.4.3.) Kod pocztowy: 33-340
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.4.7.) Numer telefonu: 18 446-04-86
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gminneprzedszkole@gmail.com
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gpstarysacz.szkolnastrona.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c3960afb-4db8-496f-9a69-f59626393318
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407273
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00375295
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przygotowanie i dostawa posiłków dla dzieci z Gminnego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Starym Sączu w okresie od września 2025 r. do lipca 2026 r.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem umowy jest przygotowywanie oraz dostarczanie posiłków dla dzieci z Gminnego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Starym Sączu w zakresie i na zasadach określonych w SWZ.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
3. Warunki realizacji zamówienia określone zostały w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.
4. Zamawiający zastrzega możliwość ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych wykonawców, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych.
5. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie, warunek o którym mowa w pkt 4 musi być spełniony odrębnie przez każdego z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Ponadto ewentualne korzystanie przez wykonawcę z podwykonawstwa w zamówieniu nie może prowadzić do obejścia przez niego warunków uprawniających do ubiegania się o udzielenie zamówienia wskazanych w pkt 4.
3.9.) Główny kod CPV: 55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-09-01 do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Spółdzielnia Socjalna Sekret Smaku
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 389554010
4.3.3.) Ulica: Ul. Podegrodzka 2A
4.3.4.) Miejscowość: Stary Sącz
4.3.5.) Kod pocztowy: 33-340
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 550467,23 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00407235/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 493807,73 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |