Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania (koszule, koszulobluzy, pasy, paski, dresy sportowe, swetry, szaliki i wyekwipowanie Szwadronu Kawalerii WP) dla Jednostki Wojskowej Nr 6021.

Jednostka Wojskowa Nr 6021

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407305
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407305/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 09:31
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eb21558c-8e06-4f63-9b5a-b4179a2ec301
Identyfikator
5222998740
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Koszule

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407305 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania (koszule, koszulobluzy, pasy, paski, dresy sportowe, swetry, szaliki i wyekwipowanie Szwadronu Kawalerii WP) dla Jednostki Wojskowej Nr 6021.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Jednostka Wojskowa Nr 6021

1.2.) Oddział zamawiającego: Jednostka Wojskowa Nr 6021

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 146268471

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Żwirki i Wigury 9/13

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 00-909

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ozgst.zampub@ron.mil.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ozgst.wp.mil.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb21558c-8e06-4f63-9b5a-b4179a2ec301

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407305

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 250 - 865272

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania (koszule, koszulobluzy, pasy, paski, dresy sportowe, swetry, szaliki i wyekwipowanie Szwadronu Kawalerii WP) dla Jednostki Wojskowej Nr 6021.

Umowa dla części nr 6

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest ostawa przedmiotów umundurowania
i wyekwipowania (koszule, koszulobluzy, pasy, paski, rękawiczki, dresy sportowe, swetry, szaliki i wyekwipowanie
Szwadronu Kawalerii WP)
z podziałem na 6 (sześć) części zamówienia.
Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
18332000-5 Koszule
18910000-1 Wyroby rymarskie
18425000-4 Paski
18424000-7 Rękawice
18412100-1 Odzież treningowa
18235300-8 Swetry
18422000-3 Szale
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1.-1.6, nr 10 oraz nr 4 do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo – cenową, Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Projektowane postanowienia umowy.
Wojskowa Dokumentacja Techniczno - Technologiczna stanowiąca część Opisu przedmiotu zamówienia dostępna jest dla Wykonawców na stronie głównej Zamawiającego pod adresem: https://ozgst.wp.mil.pl/bip/zamowienia-publiczne/oenhwojskowa- dokumentacja techniczno-technologiczna/.

3.9.) Główny kod CPV: 18332000-5 - Koszule

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-31

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

8 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MAR-POL Hanna DOBIES

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 953-147-82-42

4.3.3.) Ulica: Wiatrakowa 6

4.3.4.) Miejscowość: Osielsko

4.3.5.) Kod pocztowy: 86-031

4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 110697,60 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 69-243299

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-25

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 110697,60 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy