Dostawa statku do kontroli rybołówstwa morskiego na wodach wewnętrznych dla Głównego Inspektoratu Rybołówstwa Morskiego.
Główny Inspektorat Rybołówstwa Morskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407310
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407310/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 09:32
- Lokalizacja
- Słupsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa71b870-ece4-4c14-b43d-57a6da7ae4a3
- Identyfikator
- 8393209326
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407310 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa statku do kontroli rybołówstwa morskiego na wodach wewnętrznych dla Głównego Inspektoratu Rybołówstwa Morskiego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Główny Inspektorat Rybołówstwa Morskiego
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 382183585
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Jana Pawła II nr 1
1.4.2.) Miejscowość: Słupsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 76-200
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.4.7.) Numer telefonu: 598424457
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.skwira@girm.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/girm
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa71b870-ece4-4c14-b43d-57a6da7ae4a3
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407310
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 197-675087
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
W ramach działania kontrola i egzekwowanie przepisów wspólnej polityki rybołówstwa, w zakresie Priorytetu 1: Wspieranie zrównoważonego rybołówstwa oraz odbudowy i ochrony żywych zasobów wodnych, objętego programem „Fundusze Europejskie dla Rybactwa na lata 2021-2027”.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa statku do kontroli rybołówstwa morskiego na wodach wewnętrznych dla Głównego Inspektoratu Rybołówstwa Morskiego.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego statku wraz z kompletnym wyposażeniem stanowiącym funkcjonalną całość na potrzeby Głównego Inspektoratu Rybołówstwa Morskiego służącego do kontroli rybołówstwa morskiego na morskich wodach wewnętrznych Rzeczypospolitej Polskiej głównie w obszarze Zalewu Wiślanego i Zatoki Gdańskiej.
3.9.) Główny kod CPV: 34000000-7 - Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
34500000-2 - Statki i łodzie
34521000-5 - Łodzie specjalistyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-20
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
6 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Usługowe Jabo Jan Wierzchowski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5832057496
4.3.3.) Ulica: Przełom 14
4.3.4.) Miejscowość: Gdańsk
4.3.5.) Kod pocztowy: 80-643
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1099000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 21-70152
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-11
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
przestoje lub opóźnienia spowodowane przez Zamawiającego
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Umowa zostaje zawarta na czas określony t. j. do 6 miesięcy i 14 dni licząc od dnia zawarcia umowy.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1099000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |