Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – ORLIK 2012” przy Szkole Podstawowej nr 4 w Trzebini.
Gmina Trzebinia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407336
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407336/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-26 09:39
- Lokalizacja
- Trzebinia, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b4350579-a047-4c80-8167-528399335872
- Identyfikator
- 6282260122
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407336 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – ORLIK 2012” przy Szkole Podstawowej nr 4 w Trzebini.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebinia
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258032
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Marszałka Piłsudskiego 14
1.4.2.) Miejscowość: Trzebinia
1.4.3.) Kod pocztowy: 32-540
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.4.7.) Numer telefonu: +48327111045, +48327111046
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.trzebinia.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzebinia.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4350579-a047-4c80-8167-528399335872
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407336
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00223537
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – ORLIK 2012” przy Szkole Podstawowej nr 4 w Trzebini.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Renowacja nawierzchni poliuretanowej boiska wielofunkcyjnego.
2. Modernizacja oświetlenia zaplecza szatniowo-sanitarnego.
3. Remont i modernizacja ciągów pieszych i kanalizacji.
4. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w dokumentacji technicznej, pomocniczym przedmiarze robót budowlanych oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych będących załącznikami do Specyfikacji Warunków Zamówienia .
5. Zamawiający wymaga by wykonawca udzielił minimalnej gwarancji na zrealizowane roboty w wymiarze 36 miesięcy.
3.9.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
77320000-9 - Usługi utrzymania terenów sportowych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PROVOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363754120
4.3.3.) Ulica: Przeginia 415A
4.3.4.) Miejscowość: Przeginia
4.3.5.) Kod pocztowy: 32-049
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 197900,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00283802/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 197900,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |