33/CATER/DCZP/2025/US Przygotowanie i dystrybucja posiłków dla pacjentów „DCZP”
"DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407342
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407342/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-26 09:41
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6c54fd2a-611b-4fc2-bbd6-fef9d3395dc3
- Identyfikator
- 8951965126
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407342 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
33/CATER/DCZP/2025/US Przygotowanie i dystrybucja posiłków dla pacjentów „DCZP”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: "DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021184819
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: wyb. Józefa Conrada-Korzeniowskiego 18
1.4.2.) Miejscowość: Wrocław
1.4.3.) Kod pocztowy: 50-226
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.4.7.) Numer telefonu: 519617418
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dczp.wroclaw.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dczp.wroclaw.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Podmiot wykonujący działalność leczniczą
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c54fd2a-611b-4fc2-bbd6-fef9d3395dc3
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407342
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
33/CATER/DCZP/2025/US Przygotowanie i dystrybucja posiłków dla pacjentów „DCZP”
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na przygotowywaniu posiłków dla pacjentów „Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego" sp. z o. o., z siedzibą przy ul. J. C - Korzeniowskiego 18, 50-226 Wrocław oraz przy ul. Czechowa 36
3.9.) Główny kod CPV: 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków
55322000-3 - Usługi gotowania posiłków
55510000-8 - Usługi bufetowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-10-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Eko Katering Sp.z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8952036498
4.3.3.) Ulica: Prawocińska 25F
4.3.4.) Miejscowość: Siechnice
4.3.5.) Kod pocztowy: 55-011
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1830156 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00609719/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
REALIZACJA PROGRAMU PILOTAŻOWEGO „DOBRY POSIŁEK”
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Realizacja Porgramu Dobry Posiłek, poprzez rozszerzenie zakresu usługi żywienia pacjentów Zamawiajacego, wykonywanej na podstawie Umowy, zgodnie z wymogami Rozporządzenia oraz zawartej przez Zamawiającego z Narodowym Funduszem Zdrowia umowy o realizację Programu
5.4.6.) Wartość zmiany: 127872
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Realizacja Rozporządzenia Ministra Zdrowia „Żywienie dla zdrowia ”
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Udział w realizacji Rozporządzenia, poprzez rozszerzenie zakresu usługi żywienia pacjentów Zamawiajacego, wykonywanej na podstawie Umowy, zgodnie z wymogami Rozporządzenia.
5.4.6.) Wartość zmiany: 44020
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1415066,90 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |