Dostawa systemu do bronchonawigacji i systemu endomikroskopii konfokalnej do obrazowania in vivo w czasie rzeczywistym

Gdański Uniwersytet Medyczny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407345
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407345/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 09:43
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-71eca9a7-69a6-49c9-b7b2-256ebd50fbaa
Identyfikator
5840955985
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Mikroskopy

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407345 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa systemu do bronchonawigacji i systemu endomikroskopii konfokalnej do obrazowania in vivo w czasie rzeczywistym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gdański Uniwersytet Medyczny

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288627

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Marii Skłodowskiej-Curie 3a

1.4.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.4.3.) Kod pocztowy: 80-210

1.4.4.) Województwo: pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gumed.edu.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gumed.edu.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71eca9a7-69a6-49c9-b7b2-256ebd50fbaa

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407345

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 296291-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa systemu do bronchonawigacji i systemu endomikroskopii konfokalnej do obrazowania in vivo w czasie rzeczywistym

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Pakiet nr 2 - dostawa systemu endomikroskopii konfokalnej do obrazowania in vivo w czasie rzeczywistym

3.9.) Główny kod CPV: 38510000-3 - Mikroskopy

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

70 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Sebastian Kąkol Konki Med

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1736100,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 466608-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-05

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1736100,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy