Druk i dostawa 70 pozycji w 9 częściach, z dopuszczeniem ofert częściowych
Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407352
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407352/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-26 09:44
- Lokalizacja
- Oświęcim, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5914594e-9edb-4b99-9556-71b7145b7e9e
- Identyfikator
- 5490005549
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407352 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Druk i dostawa 70 pozycji w 9 częściach, z dopuszczeniem ofert częściowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000276015
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Więźniów Oświęcimia 20
1.4.2.) Miejscowość: Oświęcim
1.4.3.) Kod pocztowy: 32-600
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@auschwitz.org
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.auschwitz.org/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5914594e-9edb-4b99-9556-71b7145b7e9e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407352
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 221587-2026 Dz. U. 63/2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Druk i dostawa 70 pozycji w 9 częściach, z dopuszczeniem ofert częściowych
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
CZĘŚĆ I
1. AUSCHWITZ PO WYZWOLENIU, w. angielska
Format: 300 (szer.) x 230 mm (wys.)
Objętość: 236 stron
Środek: druk 4 + 4, papier o następujących parametrach: gramatura 100 g, vol. 1.1, przykładowo Sora
Matt Arte 100 g (1.1)
Oprawa: twarda całopapierowa, 2,5 mm, oklejka 135 g, zadrukowana 4 + 0, folia mat + lakier UV
wybiórczo jednostronnie, wyklejka offset 140 g, niezadrukowana, grzbiet prosty, kapitałka biała
Książka szyta i klejona
Publikacja posiada nr ISBN
Nakład: 1 000 egz.
2. AUSCHWITZ PO WYZWOLENIU, w. polska
Format: 300 (szer.) x 230 mm (wys.)
Objętość: 236 stron
Środek: druk 4 + 4, papier o następujących parametrach: gramatura 100 g, vol. 1.1, przykładowo Sora
Matt Arte 100 g (1.1)
Oprawa: twarda całopapierowa, 2,5 mm, oklejka 135 g, zadrukowana 4 + 0, folia mat + lakier UV
wybiórczo jednostronnie, wyklejka offset 140 g, niezadrukowana, grzbiet prosty, kapitałka biała
Książka szyta i klejona
Publikacja posiada nr ISBN
Nakład: 500 egz.
3. AUSCHWITZ OD A DO Z. ILUSTROWANA HISTORIA OBOZU, w. angielska
Format: 220 (szer.) x 280 (wys.) mm
Objętość: 208 stron
Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.25,
przykładowo Sora Matt Plus 115 g (1.25)
Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0, kreda 135 g, folia mat, lakier UV
4
wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g, niezadrukowana, grzbiet zaokrąglony, kapitałka zielona, szyta
nićmi
Publikacja posiada nr ISBN
Nakład: 1 000 egz.
4. AUSCHWITZ OD A DO Z. ILUSTROWANA HISTORIA OBOZU, w. hiszpańska
Format: 220 (szer.) x 280 (wys.) mm
Objętość: 224 strony
Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.25,
przykładowo Sora Matt Plus 115 g (1.25)
Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0, kreda 135 g, folia mat, lakier UV
wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g, niezadrukowana, grzbiet zaokrąglony, kapitałka zielona, szyta
nićmi
Publikacja posiada nr ISBN
Nakład: 1 000 egz.
5. ODEBRANE DZIECIŃSTWO. DZIECI WYZWOLONE W AUSCHWITZ, w. angielska
Format: 160 (szer.) x 240 (wys.) mm
Objętość: 512 stron
Środek: 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo
Munken Print White 90 g (1.5)
Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, okleina 4 + 0 + folia mat aksamit + UV wybiórczo 1
str., wyklejka 1 + 0 offset 150 g (panton) niezadrukowana, grzbiet zaokrąglony, kapitałka biała, szyta
nićmi
Publikacja posiada nr ISBN
Nakład: 1 000 egz.
3.9.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
55 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Drukarnią Dimograf Sp. z o.o. cz. I
4.3.4.) Miejscowość: Bielsko-Biała
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 114859,50 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 472192-2026 Dz.U. 130/2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-17
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 114859,50 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi |