Remont konstrukcji i pokrycia dachu oraz sufitów nad salą gimnastyczną budynku Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie
POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. BOHATERSKIEJ ZAŁOGI ORP "ORZEŁ" W WEJHEROWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407430
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407430/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-26 10:04
- Lokalizacja
- Wejherowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e698404a-d74c-4287-89ab-fecbbdfbc1f8
- Identyfikator
- 5881509780
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407430 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont konstrukcji i pokrycia dachu oraz sufitów nad salą gimnastyczną budynku Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. BOHATERSKIEJ ZAŁOGI ORP "ORZEŁ" W WEJHEROWIE
1.2.) Oddział zamawiającego: PZS nr 2
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000198798
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Strzelecka 9
1.4.2.) Miejscowość: Wejherowo
1.4.3.) Kod pocztowy: 84-200
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiatwejherowski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wejherowo-elektryk.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e698404a-d74c-4287-89ab-fecbbdfbc1f8
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407430
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00239541
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont konstrukcji i pokrycia dachu oraz sufitów nad salą gimnastyczną budynku Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest remont konstrukcji i pokrycia dachu nad salą gimnastyczną budynku Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie zgodnie z dokumentacją projektową, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, pomocniczo przedmiarami robót
3.9.) Główny kod CPV: 45422000-1 - Roboty ciesielskie
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Remontowo-Budowlany HEMAL Barzowski Henryk
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5880004150
4.3.3.) Ulica: ul. Odrębna 16
4.3.4.) Miejscowość: Wejherowo
4.3.5.) Kod pocztowy: 84-200
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 79000 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00300751/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-14
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 79000 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |