Dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji projektu pn. „Kraśnik – Bezpieczne Miasto Nowej Generacji”
MIASTO KRAŚNIK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407449
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407449/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 10:09
- Lokalizacja
- Kraśnik, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-87d18dd5-7823-4fe0-a46d-a88d7d363b0d
- Identyfikator
- 7151907032
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407449 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji projektu pn. „Kraśnik – Bezpieczne Miasto Nowej Generacji”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KRAŚNIK
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019402
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Lubelska 84
1.4.2.) Miejscowość: Kraśnik
1.4.3.) Kod pocztowy: 23-200
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@krasnik.eu
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.krasnik.eu/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87d18dd5-7823-4fe0-a46d-a88d7d363b0d
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407449
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00331502
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji projektu pn. „Kraśnik – Bezpieczne Miasto Nowej Generacji”
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem części nr 2 zamówienia jest dostawa następujących materiałów ekspozycyjnych i wystawienniczych z nadrukami:
1) ścianka reklamowa mała dwustronna – 8 szt.
2) trybunka – 3 szt.
3) namiot ekspresowy 3 m x 6 m – 2 szt.
4) potykacz reklamowy – 4 szt.
5) stojak podłogowy na ulotki, składany – 1 szt.
6) flaga promocyjna (winder) – 10 szt.
7) stojak biurkowy na ulotki – 4 szt.
3.9.) Główny kod CPV: 39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
39522530-1 - Namioty
30193500-3 - Stojak na materiały reklamowe
35821000-5 - Flagi
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-31
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
7 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): AGENCJA REKLAMOWO-WYDAWNICZA STUDIO "B & W" WOJCIECH JANECKI
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 273293045
4.3.3.) Ulica: ul. Podjazdowa 2 lokal 31
4.3.4.) Miejscowość: Sosnowiec
4.3.5.) Kod pocztowy: 41-200
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 62973,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00390372/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 62973,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |