Zakup zestawów komputerowych i akcesoriów komputerowych w ramach projektu pt. „Wsparcie szkolnictwa branżowego w Siemianowicach Śląskich II”
Gmina Siemianowice Śląskie-Urząd Miasta Siemianowice Śląskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407452
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407452/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 10:10
- Lokalizacja
- Siemianowice Śląskie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6b725c34-45da-4fd1-a35a-bd5baa677406
- Identyfikator
- 6431004477
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407452 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup zestawów komputerowych i akcesoriów komputerowych w ramach projektu pt. „Wsparcie szkolnictwa branżowego w Siemianowicach Śląskich II”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Siemianowice Śląskie-Urząd Miasta Siemianowice Śląskie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255453
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Jana Pawła II 10
1.4.2.) Miejscowość: Siemianowice Śląskie
1.4.3.) Kod pocztowy: 41-100
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: pz_komputery2026@um.siemianowice.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.siemianowice.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b725c34-45da-4fd1-a35a-bd5baa677406
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407452
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00174881
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pt. „Wsparcie szkolnictwa branżowego w Siemianowicach Śląskich II” dofinansowanego w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027 (Europejski Fundusz Społeczny+) Działanie: FESL.06.03-Kształcenie zawodowe
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup zestawów komputerowych i akcesoriów komputerowych w ramach projektu pt. „Wsparcie szkolnictwa branżowego w Siemianowicach Śląskich II”
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest Zakup zestawów komputerowych i akcesoriów komputerowych w ramach projektu pt. „Wsparcie szkolnictwa branżowego w Siemianowicach Śląskich II” dofinansowanego w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027 (Europejski Fundusz Społeczny+) Działanie: FESL.06.03-Kształcenie zawodowe.
Zakupiony sprzęt w ramach projektu będzie wykorzystywany przez uczniów i nauczycieli szkół w trakcie zajęć edukacyjnych.
Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części.
Część 2 Zakup akcesoriów komputerowych w ramach projektu pt. "Wsparcie szkolnictwa branżowego w Siemianowicach Śląskich II" (FEŚL 2021-2027)
a) przedmiotem zamówienia jest zakup akcesoriów komputerowych w ramach projektu pt. "Wsparcie szkolnictwa branżowego w Siemianowicach Śląskich II" (FEŚL 2021-2027)”,
b) projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego zostały zawarte w Dodatku nr 4 do SWZ
c) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Dodatku nr 3b do SWZ,
d) Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia zobowiązany jest wskazać w ofercie nazwę producenta i model monitora,
e) Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych wykonawców, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych,
f) Zamawiający opisał przedmiot zamówienia bez wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia źródła, lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkt lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę. Jeżeli wykonawca stwierdzi, że przedmiot zamówienia został opisany w sposób, o którym mowa w art. 99 ust. 5 ustawy, tj.: zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) materiałów, a nie podano kryteriów stosowanych w celu oceny równoważności, powinien zwrócić się do Zamawiającego o wskazanie, jakie kryteria będą stosowane w celu oceny równoważności.
g) Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia nie określił wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 1 Pzp.
h) Zamawiający nie żąda od Wykonawcy etykiety oraz nie wskazuje mających zastosowanie wymagań określonej etykiety, o których mowa w art. 104 Pzp.
3.9.) Główny kod CPV: 30237000-9 - Części, akcesoria i wyroby do komputerów
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-22
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): CEZAR Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9482528507
4.3.3.) Ulica: ul. Wolność 8 lok. 4
4.3.4.) Miejscowość: Radom
4.3.5.) Kod pocztowy: 26-600
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 15744 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00293949/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-15
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 15744 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |