ZP 6/24 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407457
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407457/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 10:11
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9640df54-fbda-11ee-b016-82aaee56c84c
Identyfikator
7262234808
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przyrządy do anestezji

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407457 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
ZP 6/24 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 471219736

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Kniaziewicza 1/5

1.4.2.) Miejscowość: Łódź

1.4.3.) Kod pocztowy: 91-347

1.4.4.) Województwo: łódzkie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubliczne@bieganski.com.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bieganski.com.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9640df54-fbda-11ee-b016-82aaee56c84c

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407457

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 134340-2024

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

ZP 6/24 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku

Umowa dla części nr 17

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Rurki tracheostomijne dla dorosłych z niskociśnieniowym mankietem uszczelniającym i systemem mocowania umożliwiającym płynną regulację głębokości wprowadzenia rurki względem skóry, o średnicy wewnętrznej od 6 do 10 mm (gradacja rozmiaru co 1 mm). Wymagane trwałe, czytelne oznaczenie rozmiaru rurki na balonie wskaźnikowym. szt. 300

3.9.) Główny kod CPV: 33171100-0 - Przyrządy do anestezji

Umowa dla części nr 27

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1 Zgłębnik do długotrwałego żywienia enteralnego długości minimum 110 cm średnicy 8Ch i 10 Ch (do wyboru), z prowadnicą. szt. 50
2 Zgłębnik dwuportowy 14/110 poliuretanowy z prowadnicą, liniami rentgenograficznymi, klipsami oraz piecioma potworami końcowymi: ENFIT i do podaży leków. Zastosowanie do 6 tygodni szt. 150

3.9.) Główny kod CPV: 33171100-0 - Przyrządy do anestezji

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-07

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2024-05-07 do 2026-05-06

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Bialmed Sp. z. o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 790003564

4.3.3.) Ulica: ul. Kazimierzowska 46/48/35

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 02-546

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 19650,60 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 302520-2024

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-06

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zmiana przewidziana w umowie - przedłużenie okresu trwania umowy w sytuacji nie wykorzystania jej wartości

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Przedłużenie okresu obowiązywania umowy nie dłużej niż do 06.08.2026r

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 16140,76 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy