Wykonanie dokumentacji projektowych przebudowy i budowy dróg, budowy parkingów, budowy chodnika oraz wymiany ciągów pieszych.
GMINA KARTUZY - URZĄD MIEJSKI W KARTUZACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407472
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407472/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-26 10:14
- Lokalizacja
- Kartuzy, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9e31f64e-d912-4f3b-a5f5-f1486ab32114
- Identyfikator
- 5890010583
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407472 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowych przebudowy i budowy dróg, budowy parkingów, budowy chodnika oraz wymiany ciągów pieszych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA KARTUZY - URZĄD MIEJSKI W KARTUZACH
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000527546
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Gen. Józefa Hallera 1
1.4.2.) Miejscowość: Kartuzy
1.4.3.) Kod pocztowy: 83-300
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@poczta.kartuzy.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kartuzy.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e31f64e-d912-4f3b-a5f5-f1486ab32114
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407472
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00122284
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie dokumentacji projektowych przebudowy i budowy dróg, budowy parkingów, budowy chodnika oraz wymiany ciągów pieszych.
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Wykonanie dokumentacji projektowej budowy chodnika na terenie ulicy Chmieleńskiej w Brodnicy Górnej.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej budowy chodnika z kostki betonowej od skrzyżowania ulicy Chmieleńskiej z ulicą Wodociągową w Brodnicy Górnej do skrzyżowania ulicy Chmieleńskiej z ulicą na Bagnach. W ramach zadania należy uwzględnić zagospodarowanie wód opadowych poprzez budowę sieci kanalizacji deszczowej
3.9.) Główny kod CPV: 71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71354000-4 - Usługi sporządzania map
71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje
71246000-4 - Określenie i spisanie ilości do budowy
45111250-5 - Badanie gruntu
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2025-11-264.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Viatrakt sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892070483
4.3.3.) Ulica: ul. Dzika 4
4.3.4.) Miejscowość: Kobysewo
4.3.5.) Kod pocztowy: 83-304
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 73000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00163689/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-15
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność zmiany dokumentacji w zakresie systemu odwodnienia oraz przebiegu chodnika. Ponadto wystąpiło opóźnienie organu administracji architektoniczno-budowlanej w wydaniu decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
W dokumentacji projektowej, będącej przedmiotem niniejszego zamówienia uwzględniono następujące zmiany:
1) Wprowadzono zmianę w zakresie systemu odwodnienia poprzez włączenie projektowanego układu w sieć prywatną;
2) Dokonano odcinkowego zwężenia chodnika;
Mając powyższe na uwadze oraz opóźnienie organu administracji architektoniczno-budowlanej, wydłużono termin realizacji przedmiotu zamówienia.
Zmianę dokonano na podstawie §13 ust.1 pkt 1) zawartej umowy.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 73000 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |