Dostawa szyn do tramwajowej nawierzchni torowej (5 części).
Tramwaje Warszawskie sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407496
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407496/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 10:20
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-70328fc3-a2b0-403e-857a-ab30e3f8a54f
- Identyfikator
- 5252256724
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Szyny
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407496 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa szyn do tramwajowej nawierzchni torowej (5 części).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Tramwaje Warszawskie sp. z o.o.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015313954
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Siedmiogrodzka 20
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 01-232
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@tw.waw.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://tw.waw.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - usługi transportowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70328fc3-a2b0-403e-857a-ab30e3f8a54f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407496
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie sektorowe
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025-OJS196- 672032
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa szyn do tramwajowej nawierzchni torowej (5 części).
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa szyn rowkowych o profilu 60R2, ze stali gatunku R290GHT lub R290V
3.9.) Główny kod CPV: 34946110-4 - Szyny
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-11
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-12-11 do 2026-05-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Moris sp. z o.o.
4.3.4.) Miejscowość: Chorzów
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 3335921,59 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025-OJS6- 11652
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3335946,99 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy - Dostawy |