Organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów i wyjazdu szkoleniowego dla nauczycieli w ramach projektu „LO – krok do sukcesu”

Powiat Trzebnicki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407538
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407538/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-26 10:31
Lokalizacja
Trzebnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8a7de787-9324-4af4-a5f1-50e3343e27a0
Identyfikator
9151605763
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Organizacja wycieczekUsługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencjiUsługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi hotelarskie

Wykonawcy

5 przyznanych

RENATA WOJCIESZYŃSKANowy Sącz, PL · lot 0
23 970 PLN
RENATA WOJCIESZYŃSKANowy Sącz, PL · lot 1
23 970 PLN
RENATA WOJCIESZYŃSKANowy Sącz, PL · lot 2
23 970 PLN
RENATA WOJCIESZYŃSKANowy Sącz, PL · lot 3
35 480 PLN
RENATA WOJCIESZYŃSKANowy Sącz, PL · lot 4
35 480 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407538 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów i wyjazdu szkoleniowego dla nauczycieli w ramach projektu „LO – krok do sukcesu”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Trzebnicki

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Trzebnicy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934785

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ks. Dz. Bochenka 6

1.5.2.) Miejscowość: Trzebnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@powiat.trzebnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://powiat.trzebnica.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sp_trzebnica

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów i wyjazdu szkoleniowego dla nauczycieli w ramach projektu „LO – krok do sukcesu”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a7de787-9324-4af4-a5f1-50e3343e27a0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407538

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055584/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Organizacja i przeprowadzenie wyjazdów integracyjnych i szkoleniowych w ramach projektu LO - krok do sukcesu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest realizowane w ramach Projektu „LO – krok do sukcesu” finansowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 - Europejski Fundusz Społeczny PLUS.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270990

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.272.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 278366,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów i wyjazdu szkoleniowego dla nauczycieli w ramach projektu pn. „LO – krok do sukcesu” w podziale na następujące części:
1) część 1 – organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów;
2. Zamawiający podzielił zamówienie na 5 części i dopuszcza składanie ofert częściowych.
3. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolną ilość części. Zamawiający nie określa maksymalnej ilości części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy.
4. Opis przedmiotu zamówienia:
1) w zakresie części 1 – organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i obsługa zajęć integracyjnych 3-dniowych dla jednej grupy 15 osobowej oraz 2 opiekunów, w tym koszty noclegu, wyżywienia, ubezpieczenia, wyjść integracyjnych oraz warsztatów edukacyjnych.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji usługi w podziale na części określają:
1) rozdział VI SWZ,
1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 9 do niniejszej SWZ,
2) wzór umowy stanowiący załącznik nr 8 do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 63511000-4 - Organizacja wycieczek

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.5.) Wartość części: 41069,30 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów i wyjazdu szkoleniowego dla nauczycieli w ramach projektu pn. „LO – krok do sukcesu”
w podziale na następujące części:
1) część 2 – organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów;
2. Zamawiający podzielił zamówienie na 5 części i dopuszcza składanie ofert częściowych.
3. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolną ilość części. Zamawiający nie określa maksymalnej ilości części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy.
4. Opis przedmiotu zamówienia:
2) w zakresie części 2 – organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i obsługa zajęć integracyjnych 3-dniowych dla jednej grupy 15 osobowej oraz 2 opiekunów, w tym koszty noclegu, wyżywienia, ubezpieczenia, wyjść integracyjnych oraz warsztatów edukacyjnych.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji usługi w podziale na części określają:
1) rozdział VI SWZ,
1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 9 do niniejszej SWZ,
2) wzór umowy stanowiący załącznik nr 8 do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 63511000-4 - Organizacja wycieczek

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.5.) Wartość części: 41069,30 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów i wyjazdu szkoleniowego dla nauczycieli w ramach projektu pn. „LO – krok do sukcesu”
w podziale na następujące części:
1) część 3 – organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów;
2. Zamawiający podzielił zamówienie na 5 części i dopuszcza składanie ofert częściowych.
3. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolną ilość części. Zamawiający nie określa maksymalnej ilości części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy.
4. Opis przedmiotu zamówienia:
3) w zakresie części 3 – organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i obsługa zajęć integracyjnych 3-dniowych dla jednej grupy 15 osobowej oraz 2 opiekunów, w tym koszty noclegu, wyżywienia, ubezpieczenia, wyjść integracyjnych oraz warsztatów edukacyjnych.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji usługi w podziale na części określają:
1) rozdział VI SWZ,
1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 9 do niniejszej SWZ,
2) wzór umowy stanowiący załącznik nr 8 do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 63511000-4 - Organizacja wycieczek

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.5.) Wartość części: 41069,30 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów i wyjazdu szkoleniowego dla nauczycieli w ramach projektu pn. „LO – krok do sukcesu”
w podziale na następujące części:
1) część 4 – organizacja wyjazdu szkoleniowego dla nauczycieli;
2. Zamawiający podzielił zamówienie na 5 części i dopuszcza składanie ofert częściowych.
3. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolną ilość części. Zamawiający nie określa maksymalnej ilości części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy.
4. Opis przedmiotu zamówienia:
3) w zakresie części 4 – organizacja wyjazdu szkoleniowego dla nauczycieli
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i obsługa wyjazdowych zajęć szkoleniowych 2-dniowych (10 osób – Żmigród, 15 osób – Oborniki Śląskie, 15 osób – LO Trzebnica), w tym koszty noclegu, wyżywienia, ubezpieczenia, warsztatów edukacyjnych;

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji usługi w podziale na części określają:
1) rozdział VI SWZ,
1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 9 do niniejszej SWZ,
2) wzór umowy stanowiący załącznik nr 8 do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 63511000-4 - Organizacja wycieczek

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.5.) Wartość części: 77579,25 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja wyjazdu integracyjnego dla uczniów i wyjazdu szkoleniowego dla nauczycieli w ramach projektu pn. „LO – krok do sukcesu”
w podziale na następujące części:
1) część 5 – organizacja wyjazdu szkoleniowego dla nauczycieli;
2. Zamawiający podzielił zamówienie na 5 części i dopuszcza składanie ofert częściowych.
3. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolną ilość części. Zamawiający nie określa maksymalnej ilości części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy.
4. Opis przedmiotu zamówienia:
3) w zakresie części 5 – organizacja wyjazdu szkoleniowego dla nauczycieli
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i obsługa wyjazdowych zajęć szkoleniowych 2-dniowych (10 osób – Żmigród, 15 osób – Oborniki Śląskie, 15 osób – LO Trzebnica), w tym koszty noclegu, wyżywienia, ubezpieczenia, warsztatów edukacyjnych;

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji usługi w podziale na części określają:
1) rozdział VI SWZ,
1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 9 do niniejszej SWZ,
2) wzór umowy stanowiący załącznik nr 8 do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 63511000-4 - Organizacja wycieczek

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.5.) Wartość części: 77579,25 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23970 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23970 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH RENATA WOJCIESZYŃSKA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 389110589

7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23970,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-09

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23970 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23970 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH RENATA WOJCIESZYŃSKA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 389110589

7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23970 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-09

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23970 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23970 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH RENATA WOJCIESZYŃSKA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 389110589

7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23970 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-09

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 35480 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 40100 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 35480 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH RENATA WOJCIESZYŃSKA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 389110589

7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 35480 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-27

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 35480 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 40100 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 35480 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH RENATA WOJCIESZYŃSKA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 389110589

7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 35480 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-27
2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi