„Modernizacja II piętra na cele konferencyjne w budynku przy Al. Ujazdowskich 28 w Warszawie”

Ośrodek Rozwoju Edukacji

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407555
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407555/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-26 10:35
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-958140a5-892b-4966-aa14-45ddf91ec9ea
Identyfikator
7010211452
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzeniaRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407555 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja II piętra na cele konferencyjne w budynku przy Al. Ujazdowskich 28 w Warszawie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Rozwoju Edukacji

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 14214358300000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleje Ujazdowskie 28

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-478

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@ore.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ore.edu.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja II piętra na cele konferencyjne w budynku przy Al. Ujazdowskich 28 w Warszawie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-958140a5-892b-4966-aa14-45ddf91ec9ea

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407555

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00370944

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne:
Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793) oraz niniejszego Zaproszenia do negocjacji, zwanego dalej „Zaproszeniem”.
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający przeprowadził postępowanie w trybie podstawowym bez negocjacji na roboty budowlane (Nr postępowania: WZP.2611.46.2026)
Do terminu wyznaczonego przez Zamawiającego na składanie ofert nie wpłynęła żadna oferta w związku z powyższym, na podstawie art. 255 pkt. 1) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnił postępowanie.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.2610.66.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 317000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych polegających na wykonaniu węzła sanitarnego w istniejącym pomieszczeniu 300 na II piętrze budynku Ośrodka Rozwoju Edukacji znajdującego się przy Al. Ujazdowskich 28 w Warszawie dla zadania inwestycyjnego polegającego na zaprojektowaniu i wykonaniu robót
budowlanych pn.:
„Modernizacja II piętra na cele konferencyjne w budynku przy Al. Ujazdowskich 28 w Warszawie”

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Mając na uwadze, że w terminie wyznaczonym w zaproszeniu do negocjacji Zamawiający nie otrzymał od Wykonawcy formularza cenowego złożonego w wymaganej formie elektronicznej, a późniejsze uzupełnienie tej formy – dokonane na podstawie przepisu niemającego zastosowania do tego rodzaju dokumentu – nie mogło konwalidować powstałego uchybienia, należy uznać, że pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą nie doszło do rozpoczęcia negocjacji, a w konsekwencji negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego w rozumieniu art. 255 pkt 8 p.z.p.
Wobec powyższego, na podstawie art. 255 pkt 8 w związku z art. 260 p.z.p., Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie zamówienia z wolnej ręki.
2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane