Rozbudowa remizy OSP w Lutogniewie
MIASTO I GMINA KROTOSZYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407567
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407567/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-26 10:38
- Lokalizacja
- Krotoszyn, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8215703d-4a1d-45cd-ac6e-0f21e4b29378
- Identyfikator
- 6211693428
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407567 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa remizy OSP w Lutogniewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA KROTOSZYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854872
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kołłątaja 7
1.5.2.) Miejscowość: Krotoszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-700
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 62 722 74 54
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.krotoszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.um.krotoszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8215703d-4a1d-45cd-ac6e-0f21e4b293781.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa remizy OSP w Lutogniewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8215703d-4a1d-45cd-ac6e-0f21e4b29378
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407567
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050670/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Rozbudowa remizy OSP Lutogniew
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347594
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WR-RZP.271.15.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 583315,39 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiot zamówienia stanowi przebudowa budynku Remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Lutogniewie i rozbudowa obiektu o boks do magazynowania sprzętu w zakresie ochrony ludności. Zakres robót obejmuje roboty:
a) branża budowalna: roboty rozbiórkowe, roboty ziemne i fundamentowe, roboty betonowe i murowe, konstrukcje dachu i roboty dachowe, wykonanie nowych posadzek, montaż nowej stolarki okiennej i drzwiowej, roboty tynkarskie, malarskie, wykończeniowe, roboty na elewacjach, utwardzenie nawierzchni parkingu,
b) branża sanitarna: przebudowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji wodociągowej, przebudowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej, montaż konwektorów elektrycznych, wykonanie instalacji wentylacji,
c) branża elektryczna: demontaż starej instalacji, instalacja odgromowa, instalacja wyrównawcza, montaż rozdzielnic WLZ, wykonanie nowego oświetlenia, wykonanie nowej instalacji wewnętrznej, montaż nowych gniazd wtykowych i zasilających, wykonanie instalacji alarmowej.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres prac przewidzianych do wykonania stanowią:
- tabela elementów ceny ryczałtowej - zał. nr 1 do SWZ;
- dokumentacja projektowa z pomocniczymi przedmiarami robót - zał. B do SWZ;
- specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) - zał. C do SWZ.
3. Przewiduje się wynagrodzenie wykonawcy w formie ryczałtu. Cenę ryczałtową należy obliczyć wypełniając wszystkie pozycje Tabeli Elementów Ceny Ryczałtowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ust. PZP: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”. W terminie składania ofert wpłynęły 4 oferty. Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 400 000,00 zł brutto. Oferta z najniższą ceną złożona w przedmiotowym postępowaniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do oferowanej ceny i nie dokonuje wyboru najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |