Przebudowa drogi gminnej nr 364054K w km od 0+080 do km 0+421 wraz z budową sieci kanalizacji sanitarnej na roli Pietrzakówka w miejscowości Raba Wyżna, Gmina Raba Wyżna

Gmina Raba Wyżna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407540
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407540/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-26 10:31
Lokalizacja
Raba Wyżna, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2a88d940-8079-4639-9a3e-55a91ef501a4
Identyfikator
7352854845
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty w zakresie budowy dróg

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407540 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 364054K w km od 0+080 do km 0+421 wraz z budową sieci kanalizacji sanitarnej na roli Pietrzakówka w miejscowości Raba Wyżna, Gmina Raba Wyżna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Raba Wyżna

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892647

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Raba Wyżna 41

1.4.2.) Miejscowość: Raba Wyżna

1.4.3.) Kod pocztowy: 34-721

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.4.7.) Numer telefonu: 182691250

1.4.8.) Numer faksu: 182691251

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@rabawyzna.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rabawyzna.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a88d940-8079-4639-9a3e-55a91ef501a4

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407540

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00178033

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Przebudowa drogi gminnej nr 364054K w km od 0+080 do km 0+421 wraz z budową sieci kanalizacji sanitarnej na roli Pietrzakówka w miejscowości Raba Wyżna, Gmina Raba Wyżna

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest jest przebudowa drogi gminnej: nr 364054K Pietrzakówka na odcinku 341m na dz. ewid. nr 2462/11, 3576/10, 2462/14, 3576/9, 2454/1, 2470/3, 2454/5, 2563/6 oraz budowa sięgacza kanalizacji sanitarnej na dz. ewid. nr 2473/1, 2473/2, 3576/9, 3576/12, 2462/13, 2454/1, 2454/2, 2481/7 o parametrach technicznych i użytkowych zgodnych z obowiązującymi przepisami i normami. Planowana inwestycja położona jest na obszarze objętym planem zagospodarowania przestrzennego.
Etap I: „Budowa sięgacza kanalizacji sanitarnej na roli Pietrzakówka w Rabie Wyżnej”.
Etap: II: „Przebudowa drogi gminnej nr 364054K w km od 0+080 do km 0+421 w miejscowości Raba Wyżna, Gmina Raba Wyżna”.

3.9.) Główny kod CPV: 45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-30

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

7 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): F.H.P.U " PAŁASZ" BOGUSŁAW PAŁASZ

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352080094

4.3.4.) Miejscowość: Rokiciny Podhalańskie 190

4.3.5.) Kod pocztowy: 34-721

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 715614 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00225343/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-24

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 715614,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane