ZP 6/24 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407563
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407563/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 10:37
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9640df54-fbda-11ee-b016-82aaee56c84c
- Identyfikator
- 7262234808
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407563 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
ZP 6/24 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 471219736
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Kniaziewicza 1/5
1.4.2.) Miejscowość: Łódź
1.4.3.) Kod pocztowy: 91-347
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubliczne@bieganski.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bieganski.com.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9640df54-fbda-11ee-b016-82aaee56c84c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407563
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 134340-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
ZP 6/24 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku
Umowa dla części nr 33
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1 Zestawy do odsysania w systemie zamkniętym - do wyboru: z cewnikiem średnicy 16 Fr dla chorych zaintubowanych lub 14 Fr dla chorych z tracheostomią; przeznaczone do pracy przez minimum 72 godziny, zawierające komplet łączników, rozgałęźnik linii ssącej i zawór dodatkowej linii ssącej. Wymagane wyposażenie zestawu w port typu MDI umożliwiający podaż leków z opakowań ciśnieniowych. kpl. 1 000
2 Cewnik do BAL z zagiętą końcówką typu cewnik w cewniku w rozmiarach 16F/12F lub 13F/8F,skalowany ,koniec schowanego cewnika zakończony „grzybkiem” widocznym w RTG,posiadający dodatkowy port i dren do powolnego podawania tlenu oraz zawór do podłączania:strzykawki z solą fizjologiczną,pojemnika do zbiórki popłuczyn i drenu do ssaka.Sterylny ,jednorazowy.Do cewnika załączony specjalny łącznik umożliwiający połączenie do rurki intubacyjnej oraz stabilizację cewnika zewnętrznego w trakcie próbkowania kpl. 10
3 Układ oddechowy jednorurowy dwuświatłowy o śr 22 mm i dł. 180 cm do aparatów do znieczulania z dodatkową rurą o dł. min. 170 cm max.190 cm i 2 l workiem bezlateksowym,pokryty substancją wewnętrzną umożliwiającą używanie układu przez co najmniej 7 dni.Wydajność ogrzania powietrza wdychanego min 6,2 stopni C przy przepływie 4 l/min Opór wdechowy max 0,14 cm H2O i wydechowy max 0,16 H2O przy przepływie 10 l/min i długości układu 180 cm Waga układu mniejsza o 34% +/- 5% w stosunku do układu coaxialnego (rura w rurze) kpl. 300
4 System w systemie zamknietym do drenażu wykorzystującego funkcje fizjologiczne pacjenta z balonem z cienkościenną membraną w kształcie klepsydry.Worek 2000ml z filtrem i zastawke przeciwzwrotną szt. 25
5 Worki do systemu zamkniętego szt. 100
6 "Żel , opatrunek do ra w jamie ustnej Aktywne substancje w 100 g preparatu:
0,33g FLUOREK SODU, 0,1 g Salix alba Ekstraktu z wierzby białej " 100ml 100
7 "Plyn do higieny i leczenia ran w jamie ustnej. Zawiera
0,025g polyaminopropyl Biguanide oraz 0,005g
tosychloramide sodium w 100g. Opakowanie z miarką 250ml." 250ml 100
3.9.) Główny kod CPV: 33171100-0 - Przyrządy do anestezji
Umowa dla części nr 66
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1 Maska ochronna zapobiegająca zakażeniom drogą kropelkową, powietrzno - pyłową, ściśle przylegajacą do twarzy, szczelnie zakrywająca usta i nos.Odporność na rozpryski krwiopochodnan160mmHg,delta P poniżej 29 pa/cm2-BFE>99% 0,3um-PFE>99% 0,1um. Maska spełnia wymagania normy EN PN 14683 dla masek typu IIR i poziom 3 zgodnie z normą ASTM 21 00 szt. 5000
2 Maska typu N 95 rekomendowana w przypadku zabezpieczenia personelu i minimalizowania ryzyka związanego z prątkami gruźlicy.Odporność na rozpryski > 160mmHg,skuteczność filtracji bakteryjnej 3,0 mikrometra-99%,skuteczność filtracji dla cząstek 0,1 mikrometra-99% i opór powietrza Delta P poniżej 5,0 H2O. Maski typu Respirator N95 i medyczna maska twarzowa z elastycznymi opaskami do procedur chirurgicznych, sklasyfikowane jako wyrób medyczny wg Ustawy o Wyrobach Medycznych z 20.05.2021r., produkowane zdodnie z Systemem Zarządzania Jakosci ISO 13485 potwierdzone Certyfikatem przez Jednostki Notyfikacyjnej, spełniająca wymagane parametry zgodnie z EN 14683 dla TypuIIR oraz ASTM i NIOSH potwierdzone wynikami badań dla poniższych parametrów jako minimalnych. szt. 5000
3 Fartuch ochronny , nieprzepuszczalny w teście na penetrację dla krwi ASTM 1670-97,nieprzepuszczalny w teście na penetrację patogenów krwiopochodnych ASTM 1671-97. Odporny powyżej 8 h dla płynów i gazów,zgodnie z normą ASTM 739-97.Fartuch wykonany z barierowej włokniny. Fartuch ochronny wykonany z 3 warstwowego polipropylenu SMS z elastycznym mankietem, wyrób medyczny, na wnikanie wody (Spray Test) na poziomie - 0.1 g: kontakt z krwą @ 1 psi - <2%, ciśnienie hydrostatyczne >20 cm. (AAMI 2- lub równoważny) szt. 9 200
4 Fartuch ochronny - mankiet z zaczepem na kciuk, zaklasyfikowany jako ochronny wyrób medyczny, przeznaczony do kontaktu z lekami oraz penetracją przez krwiopochodne patogeny wg PN-EN 374-2. Rozmiar uniwersalny. Wykonany z laminatu z polipropylenu nieprzepuszczalnego dla płynów, ASTM 1671 (AAMI 4 lub równoważny) szt. 9 200
5 Zestaw ochronny dla pacjenta pozwalający na dopełnienie zasad odpowiedzialności profesjonalnej opieki zdrowia oraz zapewniają pacjetowi najwyższy poziom ochrony przy zachowaniu pełnego komfortu i oczekiwanej prywatności. (Welcome Pack) zawiera okrycie pacjenta, czepek, skarpetki. szt. 200
3.9.) Główny kod CPV: 35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-07
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2024-05-07 do 2026-05-064.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): P.P.H.U. DRUGAZ Jacek Majewski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 670663440
4.3.3.) Ulica: ul. Żeromskiego 44
4.3.4.) Miejscowość: Białobrzegi
4.3.5.) Kod pocztowy: 26-800
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 663669,54 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 306764-2024
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-06
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana przewidziana w umowie - przedłużenie okresu trwania umowy w sytuacji nie wykorzystania jej wartości
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Przedłużenie okresu obowiązywania umowy nie dłużej niż do 06.08.2026r
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 105346,34 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Ogłoszenia o udzieleniu zamówienia:- 306764-2024
- 307126-2024
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |