Dostawa podstawowych związków chemicznych do zastosowań laboratoryjnych dla IUNG-PIB Puławy w podziale na 6 części zamówienia

INSTYTUT UPRAWY NAWOŻENIA I GLEBOZNAWSTWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407568
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407568/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 10:38
Lokalizacja
Puławy, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-61a6f113-b203-418b-9fac-0899448acec5
Identyfikator
7160004281
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odczynniki chemiczneOdczynniki laboratoryjne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407568 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa podstawowych związków chemicznych do zastosowań laboratoryjnych dla IUNG-PIB Puławy w podziale na 6 części zamówienia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT UPRAWY NAWOŻENIA I GLEBOZNAWSTWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

1.2.) Oddział zamawiającego: wyodrębnione jednostki organizacyjne zamawiającego

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000079295

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Czartoryskich, nr 8, lok. ---

1.4.2.) Miejscowość: Puławy

1.4.3.) Kod pocztowy: 24-100

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@iung.pulawy.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.iung.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61a6f113-b203-418b-9fac-0899448acec5

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407568

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00264809

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Wydatek finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 2.5 „Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki na lata 2021 – 2027” w ramach projektu "Science4Business - Nauka dla Biznesu. Umowa nr I-190/S4B/IR/IUNG/. (cz. 1) Umowa nr I-188/S4B/IR/IUNG/. (cz. 2) Umowa nr I-191/S4B/IR/IUNG (cz. 3, 4) Umowa nr I-192/S4B/IR/IUNG/ (cz. 5) Umowa nr I-189/S4B/IR/IUNG (cz. 6)

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa podstawowych związków chemicznych do zastosowań laboratoryjnych dla IUNG-PIB Puławy w podziale na 6 części zamówienia

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Podstawowe związki chemiczne do zastosowań laboratoryjnych

3.9.) Główny kod CPV: 33696300-8 - Odczynniki chemiczne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

Umowa dla części nr 4

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Odczynniki

3.9.) Główny kod CPV: 33696300-8 - Odczynniki chemiczne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

21 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): VWR INTERNATIONAL Sp. z o.o

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 583-27-05-185

4.3.3.) Ulica: ul. Jana Pałubickiego nr 2

4.3.4.) Miejscowość: Gdańsk

4.3.5.) Kod pocztowy: 80-175

4.3.6.) Województwo: pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1534,06 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00334699/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-23

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1534,06 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy