konserwacja systemów klucza centralnego typu Wilka Schliesstechnik i Abus Pfaffenheim w obiektach MS AGH w Krakowie oraz świadczenie usługi pogotowia ślusarskiego - DE-dzp.272-51/24
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407602
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407602/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-26 10:45
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e9685635-e2ae-11ee-a01e-f641a8763d5f
- Identyfikator
- 6750001923
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407602 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
konserwacja systemów klucza centralnego typu Wilka Schliesstechnik i Abus Pfaffenheim w obiektach MS AGH w Krakowie oraz świadczenie usługi pogotowia ślusarskiego - DE-dzp.272-51/24
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001577
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Al. Mickiewicza 30
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 30-059
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@agh.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzp.agh.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e9685635-e2ae-11ee-a01e-f641a8763d5f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407602
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00246479
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
konserwacja systemów klucza centralnego typu Wilka Schliesstechnik i Abus Pfaffenheim w obiektach MS AGH w Krakowie oraz świadczenie usługi pogotowia ślusarskiego - DE-dzp.272-51/24
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
utrzymanie w stałej sprawności systemów klucza centralnego typu: Abus Pfaffenhain w domach studenckich Miasteczka Studenckiego AGH w Krakowie oraz świadczenie usługi pogotowia ślusarskiego.
3.9.) Główny kod CPV: 98395000-8 - Usługi ślusarskie
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-07
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Centrum Klucza Mariusz prochownik
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6791758882
4.3.3.) Ulica: os. II Pułku Lotniczego
4.3.4.) Miejscowość: Kraków
4.3.5.) Kod pocztowy: 31-867
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 172367,27 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00343487/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
niewyczerpanie kwoty przewidzianej w umowie na świadczenie ww. usługi
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Strony ustaliły wydłużenie okresu świadczenia usług o 3 miesiące. Zmiana terminu realizacji do 06.07.2026
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 124398,68 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |