Zakup, dostawa oraz uruchomienie agregatu prądotwórczego o mocy 200 KVA oraz wykonanie niezbędnej infrastruktury elektroenergetycznej dla Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Sobieniach-Jeziorach

Gmina Sobienie-Jeziory

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407620
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407620/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 10:50
Lokalizacja
Sobienie-Jeziory, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f2ba42ff-ac97-47d4-a100-0f661dd08ba9
Identyfikator
8261144044
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórczeGeneratory z silnikami o zapłonie samoczynnym

Wykonawcy

1 przyznane

FAST GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
399 996 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407620 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup, dostawa oraz uruchomienie agregatu prądotwórczego o mocy 200 KVA
oraz wykonanie niezbędnej infrastruktury elektroenergetycznej
dla Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Sobieniach-Jeziorach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sobienie-Jeziory

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582300

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Garwolińska 16

1.5.2.) Miejscowość: Sobienie-Jeziory

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-443

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gminasj@gminasj.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sobieniejeziory.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f2ba42ff-ac97-47d4-a100-0f661dd08ba9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup, dostawa oraz uruchomienie agregatu prądotwórczego o mocy 200 KVA
oraz wykonanie niezbędnej infrastruktury elektroenergetycznej
dla Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Sobieniach-Jeziorach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2ba42ff-ac97-47d4-a100-0f661dd08ba9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407620

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00005976/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Zakup, dostawa oraz uruchomienie agregatu prądotwórczego o mocy 200 KVA oraz wykonanie niezbędnej infrastruktury elektroenergetycznej dla Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Sobieniach-Jeziorach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333075

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.05.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: Zakup, dostawa oraz uruchomienie agregatu prądotwórczego o mocy 200 KVA oraz wykonanie niezbędnej infrastruktury elektroenergetycznej dla Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Sobieniach-Jeziorach.
Zadanie polegać będzie m.in. na zapewnieniu zasilania rezerwowego dla budynku Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Sobieniach-Jeziorach, ul. Garwolińska w Sobieniach-Jeziorach, gmina Sobienie-Jeziory, powiat otwocki, dz. nr ew. 257/2 i 257/1 obręb Sobienie Jeziory, poprzez instalację zewnętrznego wyciszonego agregatu prądotwórczego o mocy nie mniejszej niż 200 kVA – 160 kW w trybie pracy ciągłej PRP, ogrodzenie agregatu wraz z wykonaniem niezbędnej infrastruktury elektroenergetycznej oraz zasadzeniu roślin wokół ogrodzenia, w celu stworzenia żywopłotu np. grab pospolity lub żywotnik (tuja) wys. ok 80 cm, co ok 50 cm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31121100-1 - Generatory z silnikami o zapłonie samoczynnym

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 373000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 399996,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 399996,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FAST GROUP SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1180001905

7.3.4) Miejscowość: WARSZAWA

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 399996,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30
2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy