Aktualizacja oraz druk przewodnika rowerowego pn.: „ROWEROWE WARMIŃSKO-MAZURSKIE propozycje tras i wycieczek część – III”.
WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407603
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407603/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-26 10:45
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f0e9f15a-37e2-4745-9b49-506a2b644702
- Identyfikator
- 7392965551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi drukowania i powiązaneUsługi drukowania i dostawyUsługi projektów graficznych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407603 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Aktualizacja oraz druk przewodnika rowerowego pn.: „ROWEROWE WARMIŃSKO-MAZURSKIE propozycje tras i wycieczek część – III”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510750309
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Emilii Plater 1
1.4.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.4.3.) Kod pocztowy: 10-562
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.4.7.) Numer telefonu: 89 5219840
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@warmia.mazury.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.warmia.mazury.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f0e9f15a-37e2-4745-9b49-506a2b644702
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407603
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00253112
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Aktualizacja oraz druk przewodnika rowerowego pn.: „ROWEROWE WARMIŃSKO-MAZURSKIE propozycje tras i wycieczek część – III”.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot obejmuje aktualizację oraz druk przewodnika rowerowego pn.: „ROWEROWE WARMIŃSKO-MAZURSKIE propozycje tras i wycieczek część - III” z dostawą do Zamawiającego.
3.9.) Główny kod CPV: 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
79822500-7 - Usługi projektów graficznych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
50 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Drukarnia Biały Kruk Milewscy spółka Jawna
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9661880652
4.3.3.) Ulica: Tygrysia 50, Sobolewo
4.3.4.) Miejscowość: Białystok
4.3.5.) Kod pocztowy: 15-509
4.3.6.) Województwo: podlaskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 18238,50 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00308347/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-11
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 18238,50 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |