Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie podstawowym na odbiór i utylizację odpadów medycznych

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407629
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407629/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-26 10:52
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3ce89b0a-c097-4d64-ab94-4a325ddbe97b
Identyfikator
7122414692
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczneUsługi utylizacji nieczystościUsługi w zakresie odpadów medycznych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407629 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie podstawowym na odbiór i utylizację odpadów medycznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430040541

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. prof. Antoniego Gębali 6

1.4.2.) Miejscowość: Lublin

1.4.3.) Kod pocztowy: 20-093

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@uszd.lublin.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.uszd.lublin.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ce89b0a-c097-4d64-ab94-4a325ddbe97b

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407629

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00241858

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie podstawowym na odbiór i utylizację odpadów medycznych

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest odbiór i utylizacja odpadów medycznych.

3.9.) Główny kod CPV: 90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

90400000-1 - Usługi utylizacji nieczystości

90524000-6 - Usługi w zakresie odpadów medycznych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-24

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Utylimed Sp. z o.o.

4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Raf-Ekologia Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7122584945

4.3.3.) Ulica: Turystyczna 9

4.3.4.) Miejscowość: Lublin

4.3.5.) Kod pocztowy: 20-207

4.3.6.) Województwo: lubelskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 408399,84 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00324234/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-02

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 312184,21 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi