„Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w miejscowości Magdalenka” – etap I – dostawa wraz z montażem wagi oraz wykonaniem infrastruktury towarzyszącej” III
Gmina Dobrcz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407702
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407702/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 11:08
- Lokalizacja
- Dobrcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0a5d0c32-9b1c-4997-9c5d-a8fc1b8ed632
- Identyfikator
- 5542679775
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407702 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w miejscowości Magdalenka” – etap I – dostawa wraz z montażem wagi oraz wykonaniem infrastruktury towarzyszącej” III
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dobrcz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350659
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Długa 50
1.5.2.) Miejscowość: Dobrcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-022
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 523648013
1.5.8.) Numer faksu: 523648032
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: e.sten@dobrcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dobrcz.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13522641.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w miejscowości Magdalenka” – etap I – dostawa wraz z montażem wagi oraz wykonaniem infrastruktury towarzyszącej” III2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a5d0c32-9b1c-4997-9c5d-a8fc1b8ed632
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407702
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00032983/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w miejscowości Magdalenka” – etap I – dostawa wraz z montażem wagi oraz wykonaniem infrastruktury towarzyszącej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00370889
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BIB.271.1.40.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż wagi samochodowej najazdowej ponad gruntowej wraz z kontenerem socjalnym i wykonaniem fundamentów w miejscu wskazanym oraz integracja w systemem ePSZOK kompletnego systemu wagowego wraz z Systemem Obsługi Autonomicznego Procesu Ważenia przez Zamawiającego na terenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Magdalence (działka nr ew. 97/37, obręb Magdalenka 0006). Zamówienie obejmuje również prace geotechniczne i geodezyjne wraz z zapewnieniem nadzoru kierownika budowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42923000-2 - Maszyny ważące i wagi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta.Oferta ta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
W związku z powyższym wszystkie złożone w postępowaniu oferty podlegają odrzuceniu, co skutkuje koniecznością unieważnienia postępowania na podstawie:
art. 255 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |