BUDOWA MIEJSCA WYCZEKIWANIA DLA ZRM W PRZEWORSKU
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu SPZOZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407708
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407708/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-26 11:10
- Lokalizacja
- Przemyśl, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-13777ba1-3fc4-498d-80c5-df4f7d2818ad
- Identyfikator
- 7952547258
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407708 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA MIEJSCA WYCZEKIWANIA DLA ZRM W PRZEWORSKU
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu SPZOZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369600814
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Juliusza Słowackiego 85
1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wsprprzemysl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wsprprzemysl.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pcm.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BUDOWA MIEJSCA WYCZEKIWANIA DLA ZRM W PRZEWORSKU2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13777ba1-3fc4-498d-80c5-df4f7d2818ad
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407708
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00083333/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 BUDOWA MIEJSCA WYCZEKIWANIA DLA ZRM W PRZEWORSKU
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00331529
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WSPR.ZP. 262 – 1 / 4 / 2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz przebudowa, rozbudowa, remont i zmiana sposobu użytkowania budynku byłej oczyszczalni SP ZOZ Przeworsk na miejsce wyczekiwania dla Zespołu Ratownictwa Medycznego w Przeworsku wraz z zagospodarowaniem terenu. Przedmiot umowy w zakresie dokumentacji projektowej należy zrealizować w sposób zgodny z wymaganiami rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (j.t. Dz.U. 2021 poz. 2454), rozporządzenia Ministra Rozwoju z dnia 11 września 2020 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (Dz.U. z 2020 r., poz.1609) oraz przepisami i zasadami wiedzy technicznej. W skład przedmiotu umowy wchodzi także przeprowadzenie procedury administracyjnej związanej z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę wraz z wszelkimi niezbędnymi uzgodnieniami i pozwoleniami wraz z nadzorem autorskim autora projektu. Realizacja przedmiotu umowy odbywać się będzie zgodnie z dokumentacją, wg kolejności ważności: umowa wraz załącznikami, Program Funkcjonalno - Użytkowy, Dokumentacja projektowa opracowana przez Wykonawcę i zatwierdzona przez Zamawiającego Specyfikacja Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu, ową przesłanką jest okoliczność, iż cena najkorzystniejszej oferty/oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.W przedmiotowym postępowaniu złożono trzy niepodlegające odrzuceniu oferty, których wartość przekracza kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a to wartość 6 150 000,00PLN zł. Wartość brutto oferty najkorzystniejszej wynosi 6 954 420,00PLN.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |