Dostawa systemu do nieinwazyjnego monitorowania parametrów hemodynamicznych dla Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie

SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. DIETLA W KRAKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407661
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407661/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 11:00
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-42751fee-5568-46b6-8b50-fe234f497cd2
Identyfikator
6762083306
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia do monitorowania czynności serca

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407661 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa systemu do nieinwazyjnego monitorowania parametrów hemodynamicznych dla Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. DIETLA W KRAKOWIE

1.2.) Oddział zamawiającego: Zamówienia Publiczne

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351564179

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Skarbowa 4

1.4.2.) Miejscowość: Kraków

1.4.3.) Kod pocztowy: 31-121

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@dietl.krakow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zp.dietl.krakow.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42751fee-5568-46b6-8b50-fe234f497cd2

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407661

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00183706

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO)

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa systemu do nieinwazyjnego monitorowania parametrów hemodynamicznych dla Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu do nieinwazyjnego monitorowania parametrów hemodynamicznych dla Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie, zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 DO SWZ - FORMULARZ CENOWY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

3.9.) Główny kod CPV: 33123210-3 - Urządzenia do monitorowania czynności serca

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-27

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-05-20

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Viridian Polska Sp. z o. o.,

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 014823618

4.3.3.) Ulica: ul. Morgowa 4,

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 04-224

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 67500,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00218372/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-20

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 67500 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy