Modernizacja sprzętu środowiska serwerowego i sieciowego Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu SP ZOZ.
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu SPZOZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407679
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407679/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 11:04
- Lokalizacja
- Przemyśl, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ad5b1b49-e50e-42b5-80be-8e0ccadaad0d
- Identyfikator
- 7952547258
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407679 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Modernizacja sprzętu środowiska serwerowego i sieciowego Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu SP ZOZ.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu SPZOZ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369600814
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Juliusza Słowackiego 85
1.4.2.) Miejscowość: Przemyśl
1.4.3.) Kod pocztowy: 37-700
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@wsprprzemysl.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wsprprzemysl.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad5b1b49-e50e-42b5-80be-8e0ccadaad0d
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407679
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00285782
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja sprzętu środowiska serwerowego i sieciowego Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu SP ZOZ.
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia UTM (Unified Threat Management) z 3-letnią licencją obejmującą wszystkie funkcje bezpieczeństwa oferowane przez producenta, wraz z jego dostawą, instalacją, konfiguracją oraz uruchomieniem w infrastrukturze sieciowej Zamawiającego,
3.9.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SERVCOMP SP. z o.o
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751906703
4.3.3.) Ulica: Oleska 11
4.3.4.) Miejscowość: Lubliniec
4.3.5.) Kod pocztowy: 42-700
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 17835,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00397008/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-18
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 17835,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |