Dostawa produktów farmaceutycznych

116 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W OPOLU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407684
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407684/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 11:05
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fc051da1-902f-44b2-96ff-e0438d25c0f4
Identyfikator
7542605915
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty farmaceutyczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407684 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa produktów farmaceutycznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: 116 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W OPOLU

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531563611

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Walerego Wróblewskiego 46

1.4.2.) Miejscowość: Opole

1.4.3.) Kod pocztowy: 45-759

1.4.4.) Województwo: opolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.4.7.) Numer telefonu: 26126061

1.4.8.) Numer faksu: 26126059

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi_2@116szpital.opole.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.116szpital.opole.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc051da1-902f-44b2-96ff-e0438d25c0f4

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407684

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025 OJS091-00303472

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa produktów farmaceutycznych

Umowa dla części nr 4

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Pakiet nr 4 – Insuliny I, leki peptydowe

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-23

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2025-08-08 do 2026-08-07

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): URTICA spółka z ograniczoną odpowiedzialnoścą

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8942556799

4.3.3.) Ulica: Krzemieniecka 120,

4.3.4.) Miejscowość: Wrocław

4.3.5.) Kod pocztowy: 54-613

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 10837,09 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U. S: 149/2025 00516041-2025

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 5408,21 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy