Modernizacja Przedszkola nr 3 na os. Słowackiego 24a w Trzciance na potrzeby opieki nad dziećmi w wieku do lat 3
Gmina Trzcianka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407695
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407695/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-26 11:07
- Lokalizacja
- Trzcianka, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-caba3256-e788-4298-9590-303a3fe85ac2
- Identyfikator
- 7632094861
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407695 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja Przedszkola nr 3 na os. Słowackiego 24a w Trzciance na potrzeby opieki nad dziećmi w wieku do lat 3
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzcianka
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791129
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Sikorskiego 7
1.4.2.) Miejscowość: Trzcianka
1.4.3.) Kod pocztowy: 64-980
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ratusz@trzcianka.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://trzcianka.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-caba3256-e788-4298-9590-303a3fe85ac2
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407695
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00194077
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja Przedszkola nr 3 na os. Słowackiego 24a w Trzciance na potrzeby opieki nad dziećmi w wieku do lat 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Modernizacja Przedszkola nr 3 na os. Słowackiego 24a w Trzciance na potrzeby opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 - oddział żłobkowy:
1) adaptacja pomieszczeń sali, łazienki, wc i zaplecza,
2) montaż ogrodzeń,
3) montaż wyposażenia placu zabaw, małej architektury i wózkowni,
4) montaż nawierzchni utwardzonych chodnika,
5) przenoszenie i zabezpieczenie na czas remontu pozostającego wyposażenia, urządzeń itp.
6) wygrodzenie części terenu przyległego w celu składowania tam materiałów budowlanych, gruzu i odpadów w kontenerach, wygrodzenia ewentualnej części magazynowej i zapewnienia bezpieczeństwa przy usuwaniu gruzu,
7) wywóz i utylizacja materiałów powstałych z prac rozbiórkowych i remontowych,
8) zabezpieczenie przejść wykorzystywanych przez użytkowników budynku, a znajdujących się w zasięgu robót rozbiórkowych zabezpieczyć plandekami lub wytyczenie innej drogi (obejścia i objazdy) oraz wyraźne oznakowanie.
Przedmiar robót nie stanowi podstawy do określenia przedmiotu zamówienia, a stanowi jedynie materiał pomocniczy przy kalkulowaniu ceny ryczałtowej za wykonanie przedmiotu zamówienia. Podstawą do określenia przedmiotu zamówienia przy kalkulowaniu ceny ryczałtowej jest dokumentacja projektowa oraz Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót
Wymagania określone w Opisie technicznym, SWZ oraz Ofercie są wiążące dla Wykonawcy i traktowane jako integralna część całej Dokumentacji. Wykonawca nie ma prawa wykorzystywać ewentualnych błędów lub oczywistych omyłek zawartych w Dokumentacji. W przypadku ich zauważenia, ma obowiązek niezwłocznie poinformować o tym Zamawiającego. Zamawiający podejmie decyzję, czy i w jaki sposób wprowadzić odpowiednie zmiany lub poprawki.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
42500000-1 - Urządzenia chłodzące i wentylacyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-25
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
84 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KANVEX TEAM sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6070093837
4.3.3.) Ulica: ul. Mostowa 2c
4.3.4.) Miejscowość: Chodzież
4.3.5.) Kod pocztowy: 64-800
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 285119,26 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00270071/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W trakcie realizacji zadania nastąpiła konieczność wykonania następujących robót - nieobjętych zamówieniem podstawowym.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
- Prace remontowe ścian i sufitów wszystkich adaptowanych pomieszczeń żłobkowych, w tym m.in. usunięcie starych tapet w szatni, punktowe odkucie zniszczonych tynków, uzupełnienie warstw tynków i gładzi gipsowych oraz malowanie powierzchni farbami, charakteryzującymi się wyjątkową odpornością na zabrudzenia i ścieranie,
- Usunięcie punktowych zawilgoceń ścian łazienkowych, wymagające wykonania dodatkowych prac osuszających i zabezpieczających w tym wymiany części płytek,
- Wyposażenie i zakup pomocy dydaktycznych.
5.4.6.) Wartość zmiany: 37758,20
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 322877,46 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |