Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Borecznica na działce nr 757 obręb Goszczowa i nr 1090 obręb Zagórze
Gmina Wielgomłyny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407721
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407721/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-26 11:14
- Lokalizacja
- Wielgomłyny, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa2527f6-8cc1-4806-9a68-66cb78be6c44
- Identyfikator
- 7722260702
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407721 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Borecznica na działce nr 757 obręb Goszczowa i nr 1090 obręb Zagórze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wielgomłyny
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648161
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rynek 1
1.4.2.) Miejscowość: Wielgomłyny
1.4.3.) Kod pocztowy: 97-525
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.4.7.) Numer telefonu: 44 7871087
1.4.8.) Numer faksu: 44 7871082
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wielgomlyny.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wielgomlyny.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa2527f6-8cc1-4806-9a68-66cb78be6c44
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407721
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00241814
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Borecznica na działce nr 757 obręb Goszczowa i nr 1090 obręb Zagórze
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Borecznica na działce nr 757 obręb Goszczowa i nr 1090 obręb Zagórze, która obejmuje wykonanie:
1) nowej nawierzchni jezdni w formie nakładki asfaltowej,
2) nowej konstrukcji jezdni na poszerzeniach,
3) nowej konstrukcji nawierzchni jezdni na odcinku od km 0+000,00 do km 0+215,00
Długość łączna przebudowywanego odcinka drogi 897,23 mb.
Szerokość jezdni zmienna 3,0 m, 4,0 m,
Szerokość poszerzenia jezdni zmienna (zgodnie z PZT).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
- opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji technicznej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót - załącznik nr 7 do SWZ,
- przedmiarach robót - załącznik nr 8 do SWZ,
- projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 6 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Budowlano-Drogowy "DUKT" Sp. z o.o., Spółka Komandytowa
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591952026
4.3.3.) Ulica: Przedborska
4.3.4.) Miejscowość: Włoszczowa
4.3.5.) Kod pocztowy: 29-100
4.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 356496,72 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00295952/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-17
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 356496,72 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |