Opracowanie dokumentacji projektowej "Remont drogi powiatowej nr 3149L Majdan Surhowski - Kraśniczyn Stary od km 0+000 do km 1+929”

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W KRASNYMSTAWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407759
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407759/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-26 11:24
Lokalizacja
Krasnystaw, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c6b270e0-2ca0-4fa6-a967-8391388d9c33
Identyfikator
5641486246
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne i podobne

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAŁ JELEŃLipina Stara, PL · lot 0
29 520 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407759 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej "Remont drogi powiatowej nr 3149L Majdan Surhowski - Kraśniczyn Stary od km 0+000 do km 1+929”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W KRASNYMSTAWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110199172

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Borowa 6

1.5.2.) Miejscowość: Krasnystaw

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-300

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdp-krasnystaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdpkrasnystaw.bipstrona.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdpkrasnystaw.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka organizacyjna administracji samorządowej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Administrowanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej "Remont drogi powiatowej nr 3149L Majdan Surhowski - Kraśniczyn Stary od km 0+000 do km 1+929”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c6b270e0-2ca0-4fa6-a967-8391388d9c33

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407759

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047332/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.14 Opracowanie dokumentacji projektowej "Remont drogi powiatowej nr 3149L Majdan Surhowski - Kraśniczyn Stary od km 0+000 do km 1+929"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00295043

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SPZP.3610.14.2026.AW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 50741,04 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na remont drogi powiatowej
nr 3149L Majdan Surhowski - Kraśniczyn Stary od km 0+000 do km 1+929 długości 1,929 km. Planowany odcinek drogi położny jest w całości na terenie gminy Kraśniczyn. Droga klasy „L”. Szerokość istniejącej nawierzchni wynosi od 5,0 m do 5,5 m. Równolegle do planowanego odcinka jezdni znajdują się obustronne pobocza gruntowe o zmiennej szerokości do 1,0 m. W obszarze omawianego odcinka drogi zlokalizowana jest sieć sanitarna, wodociągowa, telekomunikacyjna ORANGE oraz kablowa i napowietrzna linia energetyczna nN. W zakresie zadania zakłada się wykonanie remontu nawierzchni z dowiązaniem się do nawierzchni istniejących skrzyżowań, wykonanie poboczy z kruszywa, regulację istniejących zjazdów, konserwacja rowów przydrożnych, remont 6 szt. istniejących przepustów (dopuszcza się wymianę na nowe), wykonanie urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego na przepustach oraz wymianę oznakowania pionowego na nowe i wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29520,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 120000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29520,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Road Project Michał Jeleń

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9222996921

7.3.3) Ulica: Lipina Stara 59

7.3.4) Miejscowość: Skierbieszów

7.3.5) Kod pocztowy: 22-420

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29520,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi