Przebudowa budynku leśniczówki w Radostowicach ul. Dworcowa 140

Skarb Panstwa Państwowe Gospodarstwo Leśne "Lasy Państwowe" - Nadleśnictwo Kobiór

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407778
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407778/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-26 11:29
Lokalizacja
Piasek, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bfafea18-3813-42de-834e-1b260e60c84a
Identyfikator
6460326829
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

ALEKSANDER MICHALCZYKStrumień, PL · lot 0
1 486 847,35 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407778 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku leśniczówki w Radostowicach ul. Dworcowa 140

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Panstwa Państwowe Gospodarstwo Leśne "Lasy Państwowe" - Nadleśnictwo Kobiór

1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Kobiór

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272536267

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Katowicka 141

1.5.2.) Miejscowość: Piasek

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-211

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.7.) Numer telefonu: 32-2188181

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kobior@katowice.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kobior.katowice.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://josephine.proebiz.com/pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa budynku leśniczówki w Radostowicach ul. Dworcowa 140

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bfafea18-3813-42de-834e-1b260e60c84a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407778

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00164910/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa leśniczówki Radostowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa budynku leśniczówki z rozbiórką części budynku oraz zmiana sposobu użytkowania części budynku w Radostowicach przy ul. Dworcowej 140

Lokalizacja inwestycji: 43-262 Radostowice, ul. Dworcowa 140
Gmina Suszec, obręb Suszec, działka nr 221/7


Opis ogólny :
1. Zadanie obejmuje przebudowę budynku leśniczówki z rozbiórką części budynku oraz zmiana sposobu użytkowania części budynku w Radostowicach przy ul. Dworcowej 140.
Kategoria obiektu budowlanego I
2. Planowana inwestycja przewiduje przebudowę budynku leśniczówki oraz rozbiórkę werandy wraz ze zmianą sposobu użytkowania części leśniczówki na kancelarie
3. Stan istniejący i planowany:
Budynek leśniczówki wolnostojący. Budynek dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony.
Budynek o konstrukcji tradycyjnej, murowany. Budynek o rzucie nieregularnym, główny rzut w kształcie litery „T”, o wymiarach 20,12 x 10,80 [m].
Budynek o dachu wielospadowym o nachyleniu połaci 54° i 45°.
Wysokość budynku wynosi 9,81 [m].
4. Charakterystyczne parametry obiektu
4.1. Kubatura
Kubatura: 1126,18 [m3]
4.2. Zestawienie powierzchni
Powierzchnia zabudowy: (stan istniej./proj.) 178,56 [m2]/177,73[m2]
Powierzchnia użytkowa: (stan projektowany) 192,34 [m2]
Powierzchnia całkowita: (stan projektowany) 368,25 [m2]
4.3. Paramenty budynku
Wysokość: (stan istniej./proj.) 9,81 [m]
Długość: (stan istniej./proj.) 20,12 [m]
Szerokość: (stan istniej./proj.) 10,80 [m]
4.4. Liczba kondygnacji – 2

5. Zakres planowanych robót budowlanych
- rozbiórka werandy
- wykonanie nowych otworów drzwiowych i okiennych;
- montaż nowych nadproży;
- remont konstrukcji więźby dachowej i konstrukcji stropu;
- wykonanie nowych warstw posadzkowych na parterze i piętrze;
- docieplenie ścian Multiporem;
- wykonanie kominów na nowo;
- wykonanie nowej boazerii;
- docieplenie dachu wełną mineralną;
- wykonanie nowych ścianek działowych z tynkowaniem i malowaniem;
- wymiana stolarki okiennej i drzwiowej oraz montaż nowej stolarki;
- wykonanie instalacji elektrycznej, wod kan, CO;
- roboty wykończeniowe;
- nowe schody wewnętrzne żelbetowej;
- nowy strop w rejonie klatki schodowej;
- nowy osadnik bezodpływowy 10 [m3].
- wykonanie nowych chodników i dojść do budynku, zagospodarowanie terenu

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1486847,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2306122,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1486847,35 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo-Budowlany "Michalczyk" Aleksander Michalczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5480050695

7.3.3) Ulica: Pawłowicka

7.3.4) Miejscowość: Strumień

7.3.5) Kod pocztowy: 43-246

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1486847,35 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane