Przebudowa drogi powiatowej nr 1274R Tryńcza- Chodaczów - Laszczyny w trybie zaprojektuj - wybuduj

Gmina Grodzisko Dolne

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407753
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407753/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-26 11:22
Lokalizacja
Grodzisko Dolne, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-076e8153-6afe-4c9d-87dc-49ca821e5348
Identyfikator
8161570014
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi inżynieryjneUsługi związane z budownictwemRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynieryjne naukowe i techniczneUsługi nadzoru budowlanegoRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty na placu budowyRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi projektowania fundamentówUsługi planowania geologicznego, geofizycznego i inne usługi naukoweUsługi nadzorowania placu budowy

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407753 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1274R Tryńcza- Chodaczów - Laszczyny w trybie zaprojektuj - wybuduj

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grodzisko Dolne

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581710

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Grodzisko Dolne 125a

1.4.2.) Miejscowość: Grodzisko Dolne

1.4.3.) Kod pocztowy: 37-306

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.4.7.) Numer telefonu: +48 172428265

1.4.8.) Numer faksu: +48 172436038

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@grodziskodolne.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grodziskodolne.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-076e8153-6afe-4c9d-87dc-49ca821e5348

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407753

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00523749

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

PROW 2014-2020

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Przebudowa drogi powiatowej nr 1274R Tryńcza- Chodaczów - Laszczyny w trybie zaprojektuj - wybuduj

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przebudowa drogi powiatowej nr 1274R Tryńcza- Chodaczów - Laszczyny w trybie zaprojektuj - wybuduj

3.9.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71500000-3 - Usługi związane z budownictwem

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71350000-6 - Usługi inżynieryjne naukowe i techniczne

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71325000-2 - Usługi projektowania fundamentów

71351000-3 - Usługi planowania geologicznego, geofizycznego i inne usługi naukowe

71521000-6 - Usługi nadzorowania placu budowy

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-19

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2025-05-30

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): DROSEKO Krzysztof Wojtuń

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7941834959

4.3.3.) Ulica: Gniewczyna Łańcucka 94

4.3.4.) Miejscowość: Gniewczyna Łańcucka

4.3.5.) Kod pocztowy: 37-203

4.3.6.) Województwo: podkarpackie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1090991,55 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00602008/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-05-30

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1090991,55 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane