Kampania promocyjna w ramach projektu „Promocja gospodarcza Warmii i Mazur 2024+”
WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407783
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407783/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-26 11:29
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d19b26ed-db8a-11ee-8305-7e4937eb936d
- Identyfikator
- 7392965551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407783 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Kampania promocyjna w ramach projektu „Promocja gospodarcza Warmii i Mazur 2024+”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510750309
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Emilii Plater 1
1.4.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.4.3.) Kod pocztowy: 10-562
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.4.7.) Numer telefonu: +48 895219841
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@warmia.mazury.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.warmia.mazury.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d19b26ed-db8a-11ee-8305-7e4937eb936d
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407783
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/S 47-137803
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu : „Promocja gospodarcza Warmii i Mazur 2024+” planowanego do realizacji ze środków programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur na lata 2021-2027 (Priorytet 1 Gospodarka, Działanie 1.8 Profesjonalizacja usług dla MŚP, schemat B).
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Kampania promocyjna w ramach projektu „Promocja gospodarcza Warmii i Mazur 2024+”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest kampania promocyjna w ramach projektu „Promocja gospodarcza Warmii i Mazur 2024+”.
3.9.) Główny kod CPV: 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-31
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Mastermind Media sp. z o.o.
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: "Rafał Ślaski" (jednoosobowa działalność gospodarcza)
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010406776
4.3.3.) Ulica: Al. Jerozolimskie 94
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 00-807
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 5299939,8 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/S 224-700911
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Potrzeba wprowadzenia modyfikacji ze względu na okoliczności, których nabywca działający z należytą starannością nie mógł przewidzieć.
Aneks nr 1 do umowy z dnia 06.11.2024 r. został sporządzony w związku z wydłużonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego i w związku z trzykrotnym wnoszeniem przez wykonawców ubiegających się o zamówienie odwołań do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej, czego Zamawiający nie mógł przewidzieć działając z należytą starannością.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
1. Ustęp 2 w § 2 umowy - zmiana w zakresie liczby etapów realizacji kampanii (zmniejszenie z 9 do 7 etapów).
2. Ustęp 2 w § 5 umowy otrzymuje następujące brzmienie: „2. Wynagrodzenie Wykonawcy zostanie wypłacone w 7 częściach, po zrealizowaniu każdego z etapów kampanii, przy czym po zakończeniu realizacji: 1) Etapu I – 20 % wynagrodzenia, o którym mowa w ust. 1 umowy, 2) Etapu II – 12 % wynagrodzenia, o którym mowa w ust. 1 umowy, 3) Etapu III – 12 % wynagrodzenia, o którym mowa w ust. 1 umowy, 4) Etapu IV – 12 % wynagrodzenia, o którym mowa w ust. 1 umowy, 5) Etapu V – 12 % wynagrodzenia, o którym mowa w ust. 1 umowy, 6) Etapu VI – 16 % wynagrodzenia, o którym mowa w ust. 1 umowy, 7) Etapu VII – 16 % wynagrodzenia, o którym mowa w ust. 1 umowy”.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Aneks nr 2 do umowy z dnia 30.06.2026 r. został sporządzony w związku z obsługą przez Strony faktur w systemie KSeF, do celów prawidłowego wystawiania i otrzymywania faktur ustrukturyzowanych.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Dotychczasowy § 5 ust. 6 umowy otrzymuje nowe następujące brzmienie:
„6. Fakturę/rachunek Wykonawca wystawi na:
- Nabywca: Województwo Warmińsko-Mazurskie, ul Emilii Plater 1, 10-562 Olsztyn,
NIP 7393890447;
- Odbiorca: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, ul. Emilii Plater 1, 10-562 Olsztyn, Departament Koordynacji Promocji, Identyfikator wewnętrzny: 7393890447-02002.“
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 5299939,8 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Terminy wykonania poszczególnych etapów:1) Etap I – od momentu podpisania umowy do 30.11.2024 r.
2) Etap II – od 1.12.2024 r. do 28.02.2025 r.
3) Etap III – od 1.03.2025 r. do 31.05.2025 r.
4) Etap IV – od 1.06.2025 r. do 31.08.2025 r.
5) Etap V – od 1.09.2025 r. do 30.11.2025 r.
6) Etap VI – od 1.12.2025 r. do 28.02.2026 r.
7) Etap VII – od 1.03.2026 r. do 31.07.2026 r.
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi |