Remont elewacji dziedzińca wewnętrznego budynku Dolnośląskiej Szkoły Policealnej Medycznej we Wrocławiu
Dolnośląska Szkoła Policealna Medyczna im. Marii Skłodowskiej - Curie we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407789
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407789/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-26 11:30
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6ab9620a-0bb3-40af-b2ce-41230b9507a7
- Identyfikator
- 8961001476
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407789 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji dziedzińca wewnętrznego budynku Dolnośląskiej Szkoły Policealnej Medycznej we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dolnośląska Szkoła Policealna Medyczna im. Marii Skłodowskiej - Curie we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000297939
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stawowa 24
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-018
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: 71 343-85-92
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja.stawowa@edu.dolnyslask.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.medyk.wroclaw.dolnyslask.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6ab9620a-0bb3-40af-b2ce-41230b9507a71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji dziedzińca wewnętrznego budynku Dolnośląskiej Szkoły Policealnej Medycznej we Wrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ab9620a-0bb3-40af-b2ce-41230b9507a7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407789
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00215082/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont elewacji dziedzińca wewnętrznego budynku Dolnoślaskiej Szkoły Policealnej Medycznej we Wrocławiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304888
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DSPM.224.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem umowy jest wykonanie robót budowlanych polegających na realizacji zadania pn.: „Remont elewacji dziedzińca wewnętrznego budynku Dolnośląskiej Szkoły Policealnej Medycznej we Wrocławiu” - na podstawie ostatecznego pozwolenia na budowę nr 5551/19 z dnia 27.11.2019 r. wydanego przez Prezydenta Miasta Wrocławiu (dalej: „przedmiot umowy”).
2. Roboty budowlane wykonywane będą od strony dziedzińca wewnętrznego budynku szkoły i polegać będą na remoncie elewacji północnej (po południowej stronie dziedzińca) oraz części elewacji zachodniej w zakresie cokołu.
3. Na przedmiot zamówienia składa się między innymi wykonanie następujących elementów Etapu 1:
1) elewacja północna: uzupełnienie i naprawa tynków, malowanie, wymiana parapetów, przebudowa gzymsów, montaż nowych opierzeń, obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych, montaż instalacji odgromowej dla obróbek blacharskich, w pasie do wysokości parapetów okien na tarasie (aż do balustrady przy drzwiach wejściowych) wykonanie cokołu z tynku mozaikowego,
2) elewacja zachodnia w zakresie cokołu uzupełnienie i naprawa tynków, malowanie,
3) elewacja północna - podpiwniczenie: naprawa i uzupełnienie tynków, malowanie, wymiana drzwi stalowych,
4) drzwi w elewacji zachodniej: malowanie,
5) cokół tarasu: osuszanie dwóch ścian cokołu tarasu poprzez iniekcję.
4. Szczegółowy zakres oraz sposób wykonania przedmiotu umowy określa SWZ, projektowane postanowienia umowne stanowiące załącznik nr 9 do SWZ oraz dokumentacja projektowa w skład, której wchodzą:
a) pozwolenie na budowę nr 5551/19 z dnia 27.11.2019 r. wraz z projektem budowlanym sporządzonym przez Pracownię Architektury Przemysłowej dr inż. arch. Witold Prętki z Wrocławia,
b) projekt wykonawczy z dnia 15.04.2026 r. sporządzonym przez AJS-ARCHITEKCI Biuro Projektów Architektonicznych Anna Jaworowska z Wrocławia,
c) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót,
d) przedmiar robót,
(zwana dalej „dokumentacją”)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45442100-8 - Roboty malarskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 350562,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 766641,18 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 350562,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZOMER Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9151800654
7.3.3) Ulica: Ul. Kwiatowa 37
7.3.4) Miejscowość: Skokowa
7.3.5) Kod pocztowy: 55-110
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 350562,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |