Dostawa dwóch kotłów grzewczych wraz z montażem w istniejącej kotłowni w budynku Szkoły Podstawowej im. Konstytucji 3 Maja w Jaświłach

GMINA JAŚWIŁY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407795
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407795/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 11:30
Lokalizacja
Jaświły, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fd8f12d9-bada-489f-bc35-d52534fd8feb
Identyfikator
5461318582
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kotły grzewcze centralnego ogrzewaniaUsługi instalowania piecówRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneUkłady kotłów grzewczych

Wykonawcy

1 przyznane

DARIUSZ SITKOCzarna Białostocka, PL · lot 0
325 948,77 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407795 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa dwóch kotłów grzewczych wraz z montażem w istniejącej kotłowni w budynku Szkoły Podstawowej im. Konstytucji 3 Maja w Jaświłach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JAŚWIŁY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659349

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jaświły, 7

1.5.2.) Miejscowość: Jaświły

1.5.3.) Kod pocztowy: 19-124

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.7.) Numer telefonu: 85 716 80 01

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@jaswily.iap.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip-ugjaswily.podlaskie.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1342354

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa dwóch kotłów grzewczych wraz z montażem w istniejącej kotłowni w budynku Szkoły Podstawowej im. Konstytucji 3 Maja w Jaświłach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd8f12d9-bada-489f-bc35-d52534fd8feb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407795

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00057089/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa dwóch kotłów grzewczych wraz z montażem w istniejącej kotłowni w budynku Szkoły Podstawowej im. Konstytucji 3 Maja w Jaświłach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339782

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem i uruchomieniem 2 sztuk kotłów grzewczych w istniejącej kotłowni w budynku Szkoły Podstawowej im. Konstytucji 3 Maja w Jaświłach.
2.
Zakres zadania obejmuje głównie:
a)
demontaż istniejących kotłów olejowych z automatyką
b)
demontaż rurociągów i armatury podlegających wymianie
c)
transport zdemontowanych kotłów na zewnątrz budynku w miejsce wskazane przez
Zamawiającego
d)
montaż dwóch nowych kotłów olejowych kondensacyjnych o mocy w przedziale od 210 do 250 kW, spełniających normę EN 15034. Zamawiający wymaga, aby konstrukcja wymiennika kotła była wykonana ze stali nierdzewnej lub lepszej klasy. Zamawiający wymaga również, aby oba piece były jednakowej mocy.
e)
wymianę wkładów kominowych na nowe przystosowane do pracy z kotłami kondensacyjnymi
f)
montaż nowej armatury i rurociągów niezbędnych do pracy z nowymi kotłami
g)
wykonanie okablowania automatyki wraz z podłączeniem do istniejących dwóch obiegów grzewczych i c.w.u.
h)
wykonanie niezbędnych robót budowlanych, instalacyjnych, wentylacyjnych oraz elektrycznych, w celu prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia
i)
przeprowadzenie testów i kontroli zamontowanych kotłów potwierdzonych protokołem
j)
przeszkolenie osób wskazanych przez Zamawiającego z obsługi kotłów
k)
przekazanie kompletnej dokumentacji technicznej kotłów (DTR) niezbędnej do zgłoszenia urządzeń przez Zamawiającego w Urzędzie Dozoru Technicznego
3.
Zamawiający wymaga dostawy kotłów fabrycznie nowych, nieużywanych, sprawnych technicznie, wolnych od wad fizycznych i prawnych, wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2025 r.
4.
Miejsce dostawy i montażu urządzeń:
kotłownia w budynku Szkoły Podstawowej im. Konstytucji 3 Maja w Jaświłach, Jaświły 71, 19-124 Jaświły
5. Minimalny wymagany okres gwarancji na urządzenia i montaż – 60 miesięcy

4.5.3.) Główny kod CPV: 44621220-7 - Kotły grzewcze centralnego ogrzewania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

51135000-7 - Usługi instalowania pieców

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

42160000-8 - Układy kotłów grzewczych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 325948,77 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 467400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 325948,77 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SAN-SERWIS Dariusz Sitko

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5451272134

7.3.3) Ulica: Akacjowa 10

7.3.4) Miejscowość: Czarna Białostoka

7.3.5) Kod pocztowy: 16-020

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 325948,77 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy