Dostawa, instalacja, konfiguracja i wdrożenie kompleksowego rozwiązania zwiększającego poziom cyberbezpieczeństwa przedsiębiorstwa wodociągowego dla ZGK „ŁOSOSINA” Spółka z o.o.
Zakład Gospodarki Komunalnej "ŁOSOSINA" Spółka z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407818
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407818/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 11:35
- Lokalizacja
- Łososina Dolna, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d370bd27-4686-4bb9-892c-3e2b4a31f059
- Identyfikator
- 7343555698
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407818 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, instalacja, konfiguracja i wdrożenie kompleksowego rozwiązania zwiększającego poziom cyberbezpieczeństwa przedsiębiorstwa wodociągowego dla ZGK „ŁOSOSINA” Spółka z o.o.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Komunalnej "ŁOSOSINA" Spółka z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369336518
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łososina Dolna
1.5.2.) Miejscowość: Łososina Dolna
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-314
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zgk.lososina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lososina.pl/pl/228/0/zaklad-gospodarki-komunalnej-lososina-spolka-z-o-o.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://lososina.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=mainPage&clientName=lososina1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka Komunalna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa, instalacja, konfiguracja i wdrożenie kompleksowego rozwiązania zwiększającego poziom cyberbezpieczeństwa przedsiębiorstwa wodociągowego dla ZGK „ŁOSOSINA” Spółka z o.o.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d370bd27-4686-4bb9-892c-3e2b4a31f059
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407818
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362693
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZGK.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa, instalacja, konfiguracja i wdrożenie kompleksowego rozwiązania zwiększającego poziom cyberbezpieczeństwa przedsiębiorstwa wodociągowego w ramach projektu „Cyberbezpieczny Wodociąg”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w załączniku nr 3 do SWZ – Szczegółowy OPZ. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności dostawę serwera wraz z systemem operacyjnym oraz 15 licencjami dostępowymi do serwera, dostawę szafy serwerowej, dostawę urządzenia klasy UTM wraz z oprogramowaniem na okres 2 lat, dostawę oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych wraz, dostawę serwera NAS, dostawę urządzenia zasilania awaryjnego typu UPS do podtrzymania pracy serwera, dostawę urządzenia zasilania awaryjnego typu UPS do podtrzymania serwera NAS, usługę wdrożenia dostarczonego sprzętu i oprogramowania, dostawę oprogramowania antywirusowego do ochrony stacji roboczych i serwera na okres 2 lat – 15 licencji, dostawę 3 sztuk listew antyprzepięciowych, dostawę i wdrożenie oprogramowania do zarządzania infrastrukturą informatyczną wraz z modułem chroniącym przed wyciekiem danych (DLP) oraz wbudowaną funkcją zdalnego helpdesk-u, a także dostawę i uruchomienie platformy szkoleniowej z zakresu cyberbezpieczeństwa dla 10 pracowników na okres 2 lat, dostawę i wdrożenie oprogramowania do ochrony poczty elektronicznej, szkolenie dla administratora systemów Windows Server oraz szkolenie dla administratora urządzeń klasy UTM, szkolenie dla kadry zarządzającej podejmującej tematykę cyberbezpieczeństwa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
51611100-9 - Usługi instalowania urządzeń komputerowych
72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
72600000-6 - Usługi doradcze i dodatkowe w zakresie sprzętu komputerowego
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 799770,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 799770,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 799770,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Magazyn Aplikacji Łukasz Has
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9491842456
7.3.4) Miejscowość: Częstochowa
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 799770,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |